Wpis z mikrobloga

Ostatnio chodzi mi po głowie odświeżenie sobie Fallout: New Vegas. Jednocześnie - czy są obecnie jakieś mody itp., które dodają dużo do rozgrywki czy ją usprawniają? Bo to byłby już któryś raz i nie chciałbym się znudzić po kilku godzinach, a tak to byłby dodatkowy zastrzyk emocji :)
No i ewentualnie, czy któryś z nowszych Falloutów warto przejść?
#fallout #newvegas #gry
  • 14
  • Odpowiedz
@Dunger o ile dobrze pamiętam, jest coś co nazywa się Tales from two wastelands i łączy to New Vegas z Falloutem 3, tworząc jedną wielką kobyłę. Oprócz tego, nic mi do głowy nie przychodzi.
  • Odpowiedz
@Dunger: poszukaj sobie w necie modpack "viva new vegas". Jest tam kilkadziesiąt modów, które dodają drobne mechaniki i usprawnienia, bugfixy, z naciskiem, żeby gra była jak najbardziej stabilna i jednocześnie wierna oryginalnej wizji.
Co jest wada i zaletą, bo faktycznie niewiele się różni od wersji wanilla, a nowy content to są głównie rzeczy wywalone przez twórców w różnych fazach projektowania i produkcji.

Można to portaktować jako bazę do kolejnych modów, ja
  • Odpowiedz
@Dunger: zależy co ci odpowiada
Fallout 4 to w zasadzie taki looter shooter. Strzelanie jest fajniejsze i jest dużo więcej broni, bo są losowo generowane. Ale z kolei fabuła, elementy RPG, scenariusz, wiarygodność świata wróciły do poziomu z F3 albo zostały ograniczone do minimum. W F76 już nawet nie grałem, ale to wygląda jak jakiś monster hunter, gdzie gra polega na biciu potworów, na końcu jakiś boss i losowy loot; oprócz
  • Odpowiedz
@sopczak: Ło panie, nie wiedziałem, że F76 aż tak bardzo odszedł od pierwowzoru o_O
Dzięki wielkie za info! A klimat F4? Bo to w sumie chyba najważniejsze dla mnie. Mocno odstaje od New Vegas? Ja np. nie wyobrażam sobie grać w New Vegas inaczej niż na słuchawkach, jeszcze jak te nuty lecą ;)
  • Odpowiedz
@Dunger: Fakt bywa głupkowate pod względem fabularnym jednak humor klimat i wesoła rozwałka wynagradza wszystko :) a vats jest super. Fajnie czasami popatrzeć jak fruwaja kończyny :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dunger: trochę nie na temat , bo to nie mod, który usprawnia grę czy coś, ale musisz koniecznie zainstalować i przejść Autumn Leaves. Jeden z najlepszych modów jakie powstały, nie tylko do New Vegas. W grze działa jak dodatki, osobna lokacja i quest. Tylko sobie nie zaspoileruj ;)
  • Odpowiedz
@Roniq: ooo, dzięki, też czegoś takiego szukałem. Na razie jestem na etapie searchlight camp, snajper, light armor. Trochę irytujących rzeczy z perspektywy czasu, jak np legion atakujący mnie bo miałem boone jako towarzysza
  • Odpowiedz