Wpis z mikrobloga

Hej Mircy. Szukam jakiegoś kursu online z angielskiego, bo niby mam 50% kwoty z faktury refundowane w kołchozie. Potrzebowałbym się podszkolić mocno w języku biznesowym, nie interesują mnie grupy, raczej 1v1 z nativem, najlepiej w 90% pogadanki. Poziom B1/B2.

Macie jakieś doświadczenia z takim kursami? Ktoś korzystał i poleca?

#naukajezykow #naukaangielskiego #angielski
  • 5
@kosakow: Jestem nauczycielem. Jeśli szukasz zajęć z Native to sprawdź czy ma on jakąkolwiek edukacje kierunkową, czy chociaż jakiś kurs. Często są to losowi ludzie którzy chcą zarobić łatwy pieniądz bo ładnie brzmią, ale nie wiedzą jak Cię czegoś nauczyć.

Zajęcia solo są niegłupie, jak chcesz solidnych postępów to nastawiłbym się na minimum 2h w tygodniu.
W sumie nie musi być native. Bardziej by mi zależało żeby można było pogadać biznesowo bardziej niż o pupie Maryni. Ważne też jest to bym miał refund - muszę mieć fakturę za semestr na przykład.
@kosakow: Jak jesteś zainteresowany to napisz PW, mam kilka wolnych miejsc online.

A jeśli nie chcesz kogoś z wykopu xD to polecam buki.org.pl, możesz zgłosić że szukasz lektora. Za 70/80pln za godzinę powinieneś być w stanie kogoś ogarnąć.