Wpis z mikrobloga

@qbuteq: Cugowski ogólnie jest tutaj nie doceniany. A to jest najlepiej doinformowany polski dziennikarz jeśli chodzi o F1. Mamy jeszcze Sokoła, ale ten jest bardziej techniczny i nie ma takich kontaktów w padoku jak Gerwazy. Tutaj jego opinia jest nadszarpnięta przez powrót. Ale z drugiej strony czy jego słynny cytat "Co ja wiem to ja wiem" nie był przypadkiem trafny? I jako jedyny w Polsce to powtarzał. A czemu? Bo ma
@kolegaBob Liczba ma związek z akredytacją stałą na Formułę 1?

Po części tak. Warunkiem uzyskania stałej akredytacji jest wyrobienie normy, czyli obecność na minimum dwunastu wyścigach w sezonie. Stąd ta magiczna liczba. ~Sokół 2016. W ogóle kiedyś było chyba tak, że wyścig komentowano na torze a nie w kanciapie w Warszawie? Nie wiem może źle mi się zdaje.
@kolegaBob a co do Cugowskiego no to wiadomo że chłop ma koneksje i w ogóle ale w całym ten hejt jest wyśmiewaniem się z jego ego. Odpalasz jakiś vlog i zawsze musi być "a kiedyś wam mówiłem" i tak dalej. Mimo, że on potrafi wypowiedzieć na dany temat dwie skrajne opinie a potem jak ktoś coś osiągnie to powie że już dawno temu mówił że ten kierowca ma potencjał itd.
@kolegaBob: Cezary to ten sam poziom wiedzy i obycia na temat F1 jak Sokół. Z tą różnicą, że Czarek się czasem zachowuje jak szalony naukowiec, który chce zniszczyć świat. Zdarza mu się czasem popłynąć, ale nie jest szkodliwy.

Wszystkie rozmowy z Gutowskim trzeba moderować i wtedy można z niego naprawdę dużo wyciągnąć. Sokół czy Smoczyński potrafią mówić w sposób wyważony, nie interesują ich plotki i podbijanie balonika. Cezary jest inny i
@qbuteq: ja #!$%@?ę, ale ciężko się słucha tego ziomka obok Ceza. ALE JAKBY WIESZ JAKBY TE KARY WIESZ TO JAKBY NIE JEST TAK ŻE JAKBY IM ZABRALI ZA ZESZŁY WIESZ ROK TO NIE.

Edit: i jeszcze #!$%@? ogólnikami i zakładanie sytuacji abstrakcyjnych w celu poparcia swoich wątłych tez. Tak jak Gerwazy często #!$%@?, tak tutaj rozniósł zółtodzioba jak gówno po polu.
@siwers3: @kolegaBob: Cez wcale nie ma mega dobrych koneksji w padoku F1 w chwili obecnej. Bo to, że typ jest na "cześć" z kilkoma innymi dziennikarzami, to nic nie oznacza, a właśnie tak jest - znajomości kończą się na kilku żurnalistach o których możemy powiedzieć - no mają jakieś znajomości, albo ich nie mają. Kto wie.

On nie ma realnego dojścia do ŻADNEGO zespołu F1, nawet do mechanika czy inżyniera.