Wpis z mikrobloga

@tbhilt: onuca jak sie patrzy. Jesli nie widzisz roznicy pomiefzy niszczeniem zbrodniczych dyktatur w stylu saddama czy assada, a napascia na demokratyczną ukrainę to mocno mi cię szkoda.
Przy okazji, usa ukradly w iraku libii czy syrii jakies terytoria? Bo ruskie ukradli już 5, przynajmniej takie sorawiają wrazenie, na szczęscie po #!$%@? otrzasna się z niego.

Przy drugiej okazji, czy syria irak lub libia mialy jakies gwarancje od usa? Bo
  • Odpowiedz
czyli Polak Węgier dwa bratanki.. przestaje mieć sens?


@Harry77: Hasełko sprzed 300 lat wyciągnięte z dupy przez PiS żeby odciągnąć nas od Zachodu i ułatwić sobie budowanie dyktatury. Nasze miejsce jest na Zachodzie, a nie przy moskiewskich podnóżkach.
  • Odpowiedz
@tbhilt No z mema wynika, że USA częściej atakuje niż Rosja. A wiesz, że Rosja też brała udział w tych wojnach, gdzie widnieje tylko flaga USA? Tak czy siak Rosja to to samo zło co USA czy co chcesz nam przekazać?
  • Odpowiedz
@ekjrwhrkjew: Szczerze to nie chcę mi się tłumaczyć tak prostych kwestii. Koniec końców i tak nazwiesz mnie "ruską onucą". Próbowałem już kilka razy i za każdym razem to samo xD Prowadzenie merytorycznej dyskusji na tym tagu jest tak samo wartościowe jak rozmowa dwóch Polaków przy obiedzie na temat polityki.
  • Odpowiedz
@tbhilt Ale Polska też brała udział w wojnie w Afganistanie czy Iraku, jesteśmy zatem państwem terrorystycznym? Jesteśmy tacy jak Rosja? Lepiej dla świata jakby na bliskim Wschodzie jakiś dyktator dysponował bronią atomowa? Jak na razie to sam się nazwałeś ruska onuca, ja tego nie zrobiłem ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz