Wpis z mikrobloga

Dlaczego moderacja nie blokuje ruskich trolli? W tym momencie popełniana jest zbrodnia wojenna. Cała ta wojna jest obfita w takie zbrodnie. Typ jeszcze się zasłania tym, że pewnie w gruzowiskach będą himarsy i ludzie w mundurach...

W pierwszym komentarzu zamieszcze zdjęcie zbombardowanego obiektu, zapraszam do znalezienia infrastruktury i sprzętu wojskowego.

#wojna #ukraina #ruskapropaganda
kochamschabowe - Dlaczego moderacja nie blokuje ruskich trolli? W tym momencie popełn...

źródło: comment_1665408295Dbl7a4l39bIWNdwWcw53Rq.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@kochamschabowe: Ja niczego nie usprawiedliwiam. Ja ci tłumaczę CZEMU te rakiety tam spadły, ty tego nie rozumiesz. Emocje przesłaniają ci ogląd tego, jaki był cel tego ostrzału. Cel, który został zrealizowany, co potwierdziła strona ukraińska. Nie jestem twoim prywatnym asystentem Google, by ci szukać źródeł teraz, cała Ukraina bez prądu stoi, to twoje źródło.
  • Odpowiedz
@NieistotneKto: Dalej czekam na źródła które mówią że wszystkie cywilne cele to chybiony strzał. Najlepiej z informacją co było w bezpośredniej okolicy. Jak mówisz kieruje się emocjami to Ty udowodnij że masz żelazne dowody.
  • Odpowiedz
@NieistotneKto: Zauważ że Rosjanie to jedyny naród tak barbarzyńsko prowadzących wojnę. Polacy czy USA w Afganistanie za atak na cel wojskowy (nawet nieprecyzyjny moździerz) stawiani byli przed sądem wojskowym.

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Incydent_w_Nangar_Chel
Ofiary otrzymały odszkodowania i leczenie w Polsce.

Tymczasem Rosjanie:

https://opinie.wp.pl/radzieckie-zbrodnie-w-afganistanie-sowieci-wyrzucali-jencow-z-lecacych-helikopterow-6126018137532033a?amp=1

Rosjanie to barbarzyncy w działaniach wojennych i dla nich to marna strata jak ryzykują życie cywili. Nie powinni mieć żadnego usprawiedliwienia.

Ps. Ciekawe kiedy zapłacą odszkodowania ofiarom rzezi np. w Buczy
  • Odpowiedz
@kochamschabowe: W pełni zgoda, że to jest barbarzyństwo. Nie są akurat jedynym narodem (Izrael odwala podobne gówno), ale tak. Ja tylko mówię, że to nie były celowe ataki w samą ludność cywilną - te ataki były jednak zaplanowane. Po prostu była w tym okrutna, barbarzyńska, ale jednak logika. Celem była infrastruktura krytyczna, nie place zabaw. Place zabaw to była dywersja.
  • Odpowiedz