Wpis z mikrobloga

Dziwna sprawa z tym fenibutem. Raz działa jak feta, raz jak kawa. Zastanawiam się czy to nie kwestia placebo, ale chyba nie - nie mam specjalnie zadatków do wmawiania sobie fazy.
Generalnie najlepszy raz z fenibutem to był pierwszy i ostatni raz - kiedy zapodałam 1,5 g bez tolerki. Pozniej juz musiałam brac od 3 g w gore, zeby poczuć działanie.

Rozpiska diety fenibutowej:
- 1,5 g-3 g - pobudzenie, determinacja do robienia czegokolwiek, czasem euforia, gadatliwość, pewność siebie
- 4-5 g - otępienie, senność, zawroty głowy
- 6g+ odklejka, czujesz się jak na bad tripie, #!$%@? cie wszystko, chce ci się wszystko robic a zarazem nie masz na to siły, chorobliwa senność, otępienie, nie wiesz co mowisz
- jakakolwiek dawka fenibutu + jakakolwiek dawka alkoholu - senność, zawroty głowy, euforia, gadatliwość

Oczywiscie działanie nootropa z mojego doswiadczenia, na kazdego działa inaczej, a na niektorych w ogole ¯_(ツ)_/¯

#fenibut #narkotykizawszespoko #nootropy
h.....o - Dziwna sprawa z tym fenibutem. Raz działa jak feta, raz jak kawa. Zastanawi...

źródło: comment_16654057713pW8MSvOUYXmJYTUGnWw1z.jpg

Pobierz
  • 21
@heidiyo: Phenibut to żaden nootrop nie jest ;) To po pierwsze. Po drugie walenie 1,5 czy 3g na raz to jakaś porażka. Chyba, że masz już tak #!$%@? receptory przez inne ścierwa - polecam detox 0,5-1 roku od środków działających na GABA. Po trzecie feni działa najpiękniej jak się buduje stan dawkami rzędu 0,3-0,5g po kilka razy dziennie i przez kilka dni. Trzeba jednak pamiętać, że tolerka rośnie zajebiście szybko i
@heidiyo: phenibut to nie nootrop.

Generalnie najlepszy raz z fenibutem to był pierwszy i ostatni raz - kiedy zapodałam 1,5 g bez tolerki.


Bo tolerancja szybko rośnie

A to co się działo przy większych dawkach i przy miksie z alko to norma. Każdy GABAinergik tak zadziała.

Chciaz przy 6g dziwne efekty z tym #!$%@?
@heidiyo:

Bo „nie jest stwierdzone” czy jest nootropem czy nie. Jeśli wpływa na gaba to raczej marny z tego środek nootropowy, poza tym nie aktywuje cAMP ani bndf, wiec nadal nie.

Jedynie to, że obniża kortyzol, obniża poziom stresu i lęku powoduje łatwiejsze skupienie.

The medication is not approved for clinical use in the United States and most of Europe, but it is also sold on the Internet as a supplement
@heidiyo: Ni chu ja to żaden nootrop. Nootropy niby zwiększają pamięć, motywację, koncentrację i uwagę. Pamięć - pogorszona, motywacja - na plus, kocentracja i uwaga - w dupie ;) Jak jesteś kołczem czy stand-uperem to git, ale referatu z fizyki kwantowej raczej po tym nie ogarniesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@heidiyo to jest strasznie kapryśny środek, ja to zauważyłem, że on bardziej boostuje nastrój niż go poprawia mianowicie jeśli masz dobry dzień to będziesz miała wyśmienicie dobry a jak #!$%@? - to dzień będzie #!$%@? ale stabilny xD, z tymi dawkami to też nie ma co przesadzać, z Gaba to czym więcej nie znaczy lepiej.