Wpis z mikrobloga

#divyzwykopem to prawdziwy gamechanger dla #niebieskiepaski w kwestii #seks

Dzięki prostytutkom w zasadzie mogę mieć dokładnie tak samo zaawansowane pożycie seksualne co kobiety w moim wieku (24). Młoda, stara, czarna, ruda, anal, oral, 69 - co sobie tylko wymyślę.

Nie chcę myśleć co by było bez prostytutek. Tryhardowanie na #tinder i body count pewnie w okolicach 4-5 albo i zero. XD a to wszystko posiadając świadomość, że rówieśniczki dostają bolca na zawołanie. Frustracja seksualna sięgnęłaby zenitu.

Ale na szczęście pomimo młodego wieku peklowałem już tyle, że widok cipy mi zupełnie spowszedniał. Teraz seks to czynność taka sama jak np. jedzenie burgera - spoko ale nic nadzwyczajnego. A wspomnienia zabiorę ze sobą do grobu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 60
  • Odpowiedz
  • 74
@RZM_4 każdy musi w ten czy inny sposób ¯_(ツ)_/¯ posiadanie żony czy dziewczyny niby nic nie kosztuje? Wyskok do klubu żeby zgarnąć łaskę jest niby za darmo?
  • Odpowiedz
misiek ale za sex żeby płacić? To jest tylko uwłaczające


@duzy240: Uwłaczające to jest robienie z siebie betabankonata czy spermiarza czy płacenie kobieta w internecie za fotki i filmy. Prostytucja daje niezależność a jeżeli coś daje tobie wolność i niezależność to to nie jest Uwłaczające.
  • Odpowiedz
seks jest pomiedzy dwoma kochajacymi sie ludzmi


@Noami: masz rację.
A teraz zapytaj się rozwodnika, któremu żona odebrała dzieci i majątek, co sądzi o seksie.
  • Odpowiedz
@JanRouterTrzeci: wspomnienia i wenera, super.

@Galvay: Z dziewczyną jadę na wakacje i zrzucamy się po równo, rucham równy tydzień i w cenie super spędzonego czasu w egzotycznym kraju ty masz starą #!$%@? z #!$%@? piździskiem na kilka godzin.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
musisz płacić za seks XD

każdy musi w ten czy inny sposób


@JanRouterTrzeci: @Galvay: @RZM_4: Nie, wystarczy zamiast baby znaleźć sobie chłopa. Wtedy obaj macie taki sam cel i nie trzeba wykładać jednostronnie kasy.
  • Odpowiedz
wspomnienia i wenera, super.


@Rolss: Przecież nigdy nie wiesz kogo wyrwiesz na tinderze czy w klubie. Całując się z tobą, może sie jej jeszcze odbijać spermą po wczorajszym łykaniu po same bile, knagi hebanowego księcia xD

Ah te nasze p0lki witaminki
  • Odpowiedz
@JanRouterTrzeci: oral i 69 pewnie bez zabezpieczenia… a później płacz, że w gratisie masz rzeżączkę lub kiłę na penisie /w gardle xD
Prostytucja to wylęgarnia chorób wenerycznych.
  • Odpowiedz
nawet nie ma porownania gdy seks jest pomiedzy dwoma kochajacymi sie ludzmi a kolesiem co placi za udawanie prostytutce. Malo o zyciu wiesz.


@Noami: Kobieta musi kochać swojego mężczyznę, kocha go za to, co może jej dać, czyli korzyści. Nie każdy mężczyzna ma wystarczająco by być kochanym, a nawet jakby nadrabiał kasą i pozycją społeczną, to by nie dostał "prawdziwej miłości", na nią pozwolić może sobie niewielu.
  • Odpowiedz
każdy musi w ten czy inny sposób ¯\(ツ)/¯ posiadanie żony czy dziewczyny niby nic nie kosztuje?


@Galvay: #!$%@? stary, jak dokładasz do swojej baby to współczuję. W normalnym związku kosztami dzieli się 50/50, a z racji tego, że mieszkacie we 2 to jeszcze oszczędzasz na czynszu xD
  • Odpowiedz
@Rolss: tak sobie tłumacz xD

Fakt jest taki, że jak idziesz na impreze i uda ci sie z kimś wrócić do domu, to równie dobrze komuś to sie mogło udać dzień wcześniej. Są kobiety które po prostu lubią sie pieprzyć, a niekoniecznie wyglądają jak patusiary, także uważaj tam chłopie bo ci wyrośnie gulajka na gnoju xD
  • Odpowiedz
Kobieta musi kochać swojego mężczyznę, kocha go za to, co może jej dać, czyli korzyści


@ExitMan: Moja żona zarabia wiecej niż ja, sama kran w kuchni wymieni, złoży meble, przywierci sobie szafki, dobrze ugotuje, upierze i wyprasuje.

Nie że jestem nierobem, bo obowiązkami domowymi staramy się dzielić sprawiedliwie, ale jakoś nie widzę, żeby ona miała ze mnie te mistyczne "korzyści" i żerowała na mnie. Po prostu jesteśmy partnerami i tyle.
  • Odpowiedz