Wpis z mikrobloga

Na Facebooku #loveisland już Janinki płaczą o wynik a ze było wiadomo kto wygra, bo politycznie, no i mieli racje więc nie wiem skąd to zdziwienie xD Wy dalej oglądacie telewizje?
Tak jak pisałem już miesiące temu fajnie jest jak Ukrainiec jest biednym uchodźcą, tym "gorszym" w oczach typowego telewidza czyli polaka z chowu zwyczajnego a Polaków dopiero dupa zacznie piec jak oni zostaną gwiazdami, waszymi przełożonymi. Właśnie się to zaczyna ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Ps. Nie wiem czy znacie zwycięzcę ale to jest patus od don kasjo z #primemma #famemma , oboje tłuki po 50 iQ z #warsawshore. Pamiętacie tego typa co go z #topmodel kiedyś #!$%@? w minutę bo suty sobie lizał? To on xD
Oni robią to wszystko dla fejmu, po to zeby zawalczyć na fame mma/reklamować kosmetyki na instagramie bo to lepsze niż iść do roboty czego wy nie kumacie. W #!$%@? mają ten program i te miłości.
PancakeV - Na Facebooku #loveisland już Janinki płaczą o wynik a ze było wiadomo kto ...

źródło: comment_1665369947zlbJVMV3w3sTfil8d7Tjzt.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@PancakeV: bez przesady, sądząc po tym jak się wypowiadał to miał chyba najwyższe iq z chłopaków w domu. Zanim weszła Angelina to nie robił dobrego wrażenia, ale razem mają fajną energię i mieli ciekawe momenty.

Wszyscy tam idą dla fejmu a nie dla miłości, ale cała reszta się zachowywała toksycznie (poza Wiki i Sebą), a z tych dwóch par rozmowy Angie i Sashy były ciekawsze.

Gdyby miało być tylko politycznie to
  • Odpowiedz
@PancakeV: widzialem ten bol dupy w komentarzach pod artykulami. To komentuja klasa robotnicza, prosci ludzie bez edukacji i kury domowe na zasilku i 500+.
Kazdy wyksztalcony czlowiek nie widzi zadnego zagrozenia w Ukraincach xD Z kimkolwiek o tym z rodziny i z pracy gadalem ze LI wygrala Bialorusinka z Ukraincem i tak zadecydowaly glosy to wszyscy tak samo im kibicowali. Po prostu Sasha byl fajniejszy, inteligetniejszy i mial wiecej dobroci, szczerosci
  • Odpowiedz
W top model Był w 2016 październiku to inne czasy były , był Instagram ale nie aż tak żeby reklamowali produkty , coś było ale to głównie przez celebrytów aktorów. Oni zarabiali ponoć nawet Ok wtedy.
  • Odpowiedz