Wpis z mikrobloga

@GienekKupiec1986: Tak bardzo go nie lubisz i tak bardzo podbijasz mu oglądalność tym, że go oglądasz i komentujesz. Chcesz mu zrobić na złość to go nie oglądaj. Chyba, że Ci przyjemność sprawia wyzywanie go bo w końcu kogoś głupszego od siebie znalazłeś.
@kidi1 a kolega to nowy na tagu lub znalazł się tu przypadkiem? #bonzo to elitarna loża szyderców uszatnika z wyboru (własnego), nikt nas do tego nie zmusza. A pouczające pseudo porady typu "nie oglądaj, bo podbijasz fejm" zachowaj dla siebie. Każdy szanujący się hejter bonza jeśli już ogląda, to wyłącznie kopie jego streamów na innych kanałach, właśnie po to by nie generować mu oglądalności.
@kidi1 jeżeli ktoś CHCE w ten sposób spędzać swój prywatny czas, to dlaczego oceniasz? Czym różni się to od oglądania innych odmóżdżających tworów pokroju fame mma, seriale paradokumentalne czy reality-show np. warsaw shore? W każdym z tych przypadków ludzie oglądają takie rzeczy z własnej nieprzymuszonej woli (no chyba, że leci np w szpitalu na okrągło telewizja i nie ma jak przełączyć). Być może szukają tym sposobem ludzi gorszych/głupszych/brzydszych od siebie - akat
@kidi1 to jest miejsce do kręcenia beczki z konkretnej osoby, to nas tutaj łączy. Nie zawsze musi to być krytyka.

należy mu podpowiedzieć, że jest #!$%@?ęty


A co mogę podpowiedzieć komuś, kto marnuje swój niedzielny późny wieczór na dyskusję z #!$%@?ętym podludziem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A co mogę podpowiedzieć komuś, kto marnuje swój niedzielny późny wieczór na dyskusję z #!$%@?ętym podludziem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@WujekAdamek: Że jest kimś, zajebistym, kto Ci oczy otworzył.
@Czlowiek_Ludzki: Nazywam podludźmi ludzi, którzy nienawidzą konkretnej osoby i jednocześnie wspierają ją chyba nieświadomie swoim udziałem w streamach. Jak nie rozumiesz to jesteś głupi. Radź sobie. Pa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kidi1:

którzy nienawidzą konkretnej osoby i jednocześnie wspierają ją chyba nieświadomie swoim udziałem w streamach.


Sobie wmawiaj co chcesz, ale nie mi.

nieświadomie swoim udziałem w streamach.


Tak, te całe dwie osoby licząc drugie konto streamera. Nie wypowiadaj się na tematy na które nie masz zielonego pojęcia bo robisz z siebie pajaca.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kidi1:

Nazywam podludźmi ludzi, którzy nienawidzą konkretnej osoby i jednocześnie wspierają ją chyba nieświadomie


Jeżeli twoim zdaniem ktoś jest głupi bo robi coś nieświadomie to dalsza rozmowa nie ma sensu.