Wpis z mikrobloga

Wybrałeś screena z innego kanału, na głównym kanale ksw wyświetleń jest trochę więcej. Kolejna sprawa to ja już dawno mówiłem, że ksw pod względem promocji leży. Od dawna nie ma konferencji wiadomo nikt nie oczekuje dymów jak na fame/high/prime (chociaż UFC czasami ociera o się dymy jak na naszych freakach) ale zawsze to jakaś forma promocji, jest okazja na odrobine trash talk żeby podkręcić te emocje. Sociale tez leżą na insta potrafią
GoodGuyChucky93 - Wybrałeś screena z innego kanału, na głównym kanale ksw wyświetleń ...

źródło: comment_1665348290qkbn77gU68GoqkRxzaqdr3.jpg

Pobierz
@Dr4ker: @essos: Panowie ale tutaj nie chodzi nawet o same dymy czy udawane konflikty. Moim zdaniem w ksw brakuje kogoś kto by im „ogarnął internety”, pokazał jak to działa tam nikt się nie musi wyzywać i kręcić sztucznych afer, po prostu trochę więcej i lepsza promocja. Ludzie niech poznają zawodników wiele motywów np z fame idealnie pasowałoby by do federacji czysto sportowej. Takie cage czy f2f na pewno zrobiłyby promocje,
@Dr4ker: ale ksw to tez cyrk i dzieki takim cyrkowym zagrywkom zaistnieli, a gdyby nie one to zapewne mieli by sie tak samo dobrze jak gale Karate, Judo, K1 czy boksu

OP akurat ma racje, ksw nie potrafi robic promocji, jedyne co robia to kopiuj wklej trailery, zapowiedzi. Pomijam fakt ze nie potrafia zrobic nawet gali za granica. Gale freakowe bija na łeb KSW pod wzgledem finansów i sprzedaży PPV czy
@Muszelka1999: Ale co ma wspólnego promocja KSW, do porównania lepy z partyzanta do trailera walki? xD

To tak jakby mowic ze FAME i HIGH nie potrafi w promocje, bo trailer walki X ma malo wyswietlen a lepa z partyzanta byla na zagranicznych portalach xd
@RafDan: Właśnie to, że takie akcje dają rozgłos. Wszyscy związani z frikami są tego świadomi. Chyba nie sądzisz, że wszystko co tam sie dzieje jest na serio? 80% tego wszystkiego jest ustawione, reżyserowane, wiec stwierdzenie iż to było dogadane nie jest na wyrost, a nawet gdyby to wiele innych sytuacji pokazuje dominację promocyjna frikow nad ksw. Możesz w to wierzyć a nie musisz, jest wiele osob którzy myślą, że WWE to
@Muszelka1999: Ale gościu, czy Ty jesteś normalny? To co, Mamed ma dać na konferencji dziennikarzowi lepe i wyslac go do szpitala, żeby dać rozgłos walce, i wykopek będzie pisał oooo mamed lata na zagranicznych portalach?

Ja #!$%@?, masz Ty jakiś rozum?

Co było dogadane, że podszedł do typa na wywiadzie i z partyzanta go znokautował? xDDDDDD
@RafDan: no tak właśnie tu jest problem. Dla ciebie jedynym narzędziem do robienia promocji jest #!$%@? komus lepy, to właśnie jest brak kreatywności. Jest pełno opcji na wywołanie szumu medialnego nie tracąc na wizerunku, ale z zamkniętym mindsetem, byciem boomerem i trzymajac sie ciagle tego samego schematu tego nie osiągnie. Przypomina mi to płacz starej baby z warzywniaka, która płacze ze ludzie u niej nie kupują tylko wola isc do żabki