Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wolskiowojnie: o, to może będą jakieś dowody na te wielkie ukraińskie straty pod Czersoniem, zamiast dwóch filmów, które ani nie są świeże, ani na których tych wielkich strat nie widać ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@G4SHI: nie wiem czy orany, mądrzy ludzie mówią że to RACZEJ to, ja sam nie jestem w stanie tego stwierdzić na 100% z tej jakości materiałów. Ale na razie to jest najbardziej sensowna hipoteza.
  • Odpowiedz
o, to może będą jakieś dowody na te wielkie ukraińskie straty pod Czersoniem, zamiast dwóch filmów, które ani nie są świeże, ani na których tych wielkich strat nie widać ¯_(ツ)_/¯


@cotidiemorior: Sa podwyzszone straty z wczoraj, na 38 ruskeigo sprzetu ukraincy stracili 20 pare, ale to nie sa jakies ogromne straty jak na ofensywe.
Dane z oryxa ofc
  • Odpowiedz
A idź Pan w ch*** wszystkie dawki miałem poza ostatnim boosterem. I to był mój trzeci potwierdzony testem covid. Ale ten przeczołgał mnie jak szmatę. Krótko ale intensywnie.


@wolskiowojnie: a ja 0 dawek i 0 covida
  • Odpowiedz
A idź Pan w ch*** wszystkie dawki miałem poza ostatnim boosterem. I to był mój trzeci potwierdzony testem covid. Ale ten przeczołgał mnie jak szmatę. Krótko ale intensywnie.


@wolskiowojnie: kurcze ja się nie szczepiłem ani razu i też 3 razy miałem. Pierwszy w grudniu 2019 przeczołgał mnie mocno, 3 dni w łóżku nie mogłem wyjść. Potem wrzesień 2020, bez większych problemów tylko gorsze samopoczucie 5 dni. Ostatni mnie dorwał miesiąc temu,
  • Odpowiedz