Wpis z mikrobloga

Dziewczyna, którą poznałem ma niedługo urodziny. I nie wiem jak mam się zachować w tej sytuacji. Ja nigdy nie świętuję tego dnia, dla tego więc nie przykładam do tego wagi. Najprawdopodobniej w ten dzień złożę jej tylko życzenia i prezentu żadnego nie kupię, ale może coś podpowiecie?

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 20
  • Odpowiedz
@Krol_Dzielni: no pewnie, że miły. Tu nie chodzi o to żeby obsypywać prezentami, zadłużać się żeby nie wiadomo co kupić. Jednak myślę, że taki choćby kwiatuszek czy drobny upominek, a może coś zorganizować w ogóle bez pieniędzy by celebrować jej dzień? Myślę, że Tobie też by było miło gdyby np z okazji twoich urodzin upiekła babeczki czy coś
  • Odpowiedz
@Krol_Dzielni jeśli nie obchodzisz tego dnia, to rób w zgodzie z samym sobą, a nie dlatego, że "powinno" się coś dać. Jeśli poruszy ten temat i nie potrafiła będzie tego zaakceptować to olej tę karyne
  • Odpowiedz
@Krol_Dzielni: to symbolicznie - pojedynczy kwiatek albo ciastko z cukierni. Tak żebyś jakoś to uczcił, że pamiętasz, skoro chcesz pamiętać, ale bez budowania jakiegoś mocnego obustronnego zaangażowania finansowego w obsypywanie się prezentami
  • Odpowiedz
@Redbulltabak: łapie xD ale nie lubię zmuszać się do czegoś, czego sam nie lubię. Na pewno coś wymyślę. Jeśli faktycznie będzie jej miło podczas takiego spędzenia czasu to znaczy, że warto pchać się w ten związek.
  • Odpowiedz
@Redbulltabak: omg, ale żeś trafił z tym 30+ ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:Tak, miło jeśli ktoś pamięta. Ale dla mnie wystarczą zwykłe życzenia. Nigdy nie oczekiwałem żadnych prezentów na jakąkolwiek okazję. Dzień jak codzień, nic szczególnego.
  • Odpowiedz
@Krol_Dzielni: hehe, siema, tu też 30 ;). A prezenty to już mnie dawno nie rajcują. Chyba, że właśnie ktoś mnie zaskoczy, że pamiętał o urodzinach i np kupił z tej okazji jakąś pierdołe, bo kiedyś coś wspominałem. To akurat mile ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz