Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 45
864 719 + 30 = 864 749

Surowy alpejski spam ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Półtorej godzinki w deszczu tylko po to żeby weekend nie był stracony. To nie prawda, że na mokrym nie można szybko zjeżdżać - można, tylko trzeba dużo wcześniej zaczynać hamowanie xD
Na domiar złego, dosłownie 3 sekundy po zakończeniu aktywności na szutrowym "skrócie" GP5000 z tyłu powiedziało dość i wywaliło całe powietrze. Sekcja zwłok na chacie wykazała rozcięcie poniżej milimetra na oponie i dętce więc będzie klejone i sprawdzane jak wszystko sobie dobrze wyschnie.
Także trochę się sprawdzają moje przypuszczenia, że po 10k km przebiegu (właściwie to już 12,7k) dopiero zaczyna się rosyjska ruletka z gumami i nigdy nie wiesz co Ci się przytrafi. Tak czy inaczej myślę na tym dojeździć ten sezon o ile będzie się to trzymać.
Do wiosny już tylko 162 dni (σ ͜ʖσ)

#rowerowyrownik #szosa #wykoproseclub

Skrypt | Statystyki
Pobierz pawlos10rs - 864 719 + 30 = 864 749

Surowy alpejski spam ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Półtorej g...
źródło: comment_1665323844qge92gpmUOeOFZvGxtN17C.jpg
  • 5
12.7k km? :o


@Hipodups: mhm :) tyle, że to przekładka z przodu, na tyle kręci się dopiero 1570km, także normalnie poprzednia tylna wytrzymała na luzie 11k km grubego kwadratowego wpierdzielu :D
O ile beskidzkie gruzy nie wyrwały by kawałka gumy na środku "bieżnika" opony to dalej bym to ujeżdżał ale jak padła na jakimś ostrym kamyczku/szkle na nowiutkim asfalcie to po inspekcji postanowiłem dać jej już spokój i mieć spokojną głowę.
@goedenavond: to też zależy gdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z roku na rok coraz mniej śnieżne zimy pozwalają jeździć praktycznie przez cały rok (może nie na 1000mnpm+ ale ogólnie w niższych położeniach), a już w regionie Seeland to w ogóle śnieg widziałem w sumie może przez tydzień przez całą zimę także jeśli w Saastal nawali białego syfu to trzeba będzie po prostu wyjechać gdzieś dalej zbiorkomem i