Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 105
#atencyjnysmuteczek (mój tag)

Wykopki kochane. Może i jestem lekko ulana. Nawet sukienkę mam w rozmiarze L!

Ale w sumie lubię siebie, jak byłam wychudzona to mówili, że jak trup wyglądam, jak jestem ulana to też źle. Choć jeszcze nie jest najgorzej, ale muszę zacząć ćwiczyć i mniej jeść, macie rację!

A teraz lecę spędzić niedzielę w Krakowie na kawce i jedzonku, bo prawie w ogóle nie korzystałam z pieniędzy, które zarobiłam, pora sobie sprawić małą przyjemność.

PS. TAK wiem, że takie jak ja nie powinny dawać tutaj zdjęć, bo porzygać się można, więc mam nadzieję, że nie jecie.

A tak serio, to czuję się normalnie wagowo, może trochę za gruba, ale wolę tak ;)
smuteczek2000s - #atencyjnysmuteczek (mój tag)

Wykopki kochane. Może i jestem lekko ...

źródło: comment_1665314890tGPt49tBpGnW9tfBJnW1db.jpg

Pobierz
  • 121
  • Odpowiedz
@maly38: czyli jak ty wypowiadasz sie negatywnie o kobiecie tylko po to zeby wyladowac prywatne frustracje to jest ok, ale jak ktos cie zaatakuje ta sama bronia to juz nie jest ok, to juz sie nie bawisz, zabierasz zabawki i idziesz do innej piaskownicy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) bardzo dojrzale panie dojrzaly. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@maly38: Wykopku powiem Ci tylko tyle. Nie musisz się martwić o mój brzuch, bo nic mi nie wisi. Gdybyś czasem widywał żywe kobiety to wiedziałbyś, że brzuch może odstawać. Ja tam nie narzekam. Czuję się ze sobą dobrze. Ty masz ból jakiś do mnie. Każdy normalny Wykopek nawet jak stwierdził, że coś odstaje to poszedł dalej.
Mam dobrą wagę do wzrostu. Mam szerokie biodra, dużą dupę, podoba się to mi
  • Odpowiedz
@smuteczek2000s: nie mam siły już do was różowe. Napisalem, ze masz odstajacy brzuch. Mogłaś po prostu napisać coś w stylu "mam gigantyczny brzuch XD" i temat byłby zamknięty. Zamiast tego jedyne co mi zafundowalaś z koleżanką to mikro festiwal #!$%@? i zarzucanie mi, że nie rucham, nie mam kobiety, nigdy nie miałem kobiety, nie wiem jak wygląda "prawdziwa" kobieta.
  • Odpowiedz