Wpis z mikrobloga

Oczywiście, ze szkoda samochodu i dobrze, ze nikomu się nic nie stało, ale zastanawia mnie fakt ile oni jechali na godzinę? #nitro miał w BMW kamerę (jest wbudowana z kamerami 360), dlaczego nie pokaże jak to faktycznie wyglądało? Gdyby jechali przepisowo to jestem pewien, ze systemy samochodu same by to jakoś wyciągnęły, albo chociaż straty by było znikome a nie całka. Kiedyś minął mnie Nitro na A4, jechałem prawym 140/h a on z boku tak strzelił, ze ledwo blachy zauważyłem #thenitrozyniak #famemma
  • 9
@wwa_zawij: Co to za magiczne systemu samochodu by sprawiły że auto samo by wyminęło zagrożenie i utrzymało auto na drodze ? Zwykle przy takich zwężeniach przy pracach jest ograniczenie do 90ciu i imo patrząc na auto to jeżeli tyle jechali to i tak w dobrym stanie auto się utrzymało (więc możliwe że jechali jeszcze mniej)
@wwa_zawij: przy 120+ uderzenie boczne od pacana + barierki to by im wszystkim kręgosłup siadł - od tej prędkości są już spore przeciążenia. To, że sam nitro często zapierdziela nie znaczy, że tak było w tym przypadku i w sumie może go ta sytuacja nauczy, że nie można ufać innym na drodze.
Sam od dwóch lat śpieszę się powoli (do 160kph przyspieszam tylko w trakcie manewru wyprzedzania jak widzę, że ktoś