Wpis z mikrobloga

@qscc: gdzie Ty pracę za 3,5k w Gdańsku widziałeś dla niewykwalifikowanych, jak graficy z doświadczeniem słyszą płacz w działach HR jak się wspomni o 4-5k netto. Mało tego, ostatnio rozmawiałem z jakąś młodą cipką to ledwo udało się jej znaleźć pokój za 1300 zł od jakiejś babki prywatnie xd

Coś mi tu ściemniasz ;) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@qscc: chyba brutto i to po roku xd akurat z lidla to nawet ulotki dostały mi się do łap xd 2600 netto w ubiegłym roku dawali ludziom z łapanki z obietnicą podwyżki (nie wiadomo jakiej) i jakaś nieokreślona kasa 3000 netto dla -być może- ogarniętych lepiej ludzi. Oczywiście bez pełnej UOP. Patrzę z niedowierzaniem na rynek trójmiejski dosyć często, bo odwiedzałem wielokrotnie miasto, chciałem, tam się przenieść, no ale nie chcę
@smallboobslover:

Stary, to Ty masz jakieś dziwne informację wyssane z palca chyba xD
Dwa lata temu wracając do kraju moja ex poszła zahaczyć się właśnie w owym lidlu, UoP i podstawy miała 4200 brutto nie licząc żadnych dodatków za taką pracę.
W Porcie idąc jako "fizol" zarabiasz 5k na rękę bez nadgodzin robiąc etat więc nie wiem o czym Ty piszesz xD Odpaliłeś chyba trojmiasto.pl zakładka oferty pracy i swoje doświadczenia
@qscc: coś kręcisz, przejrzałem olx.pl praca bez doświadczenia i jedyne co w okolicach 4k netto to promotor klubu nocnego, ewentualnie praca na wulkanizacji ale tam widełki brutto ktoś napisał 5-7k brutto ale coś mi to podpada, pomocnik dekarza 20zł netto ale te 4k to dopiero przy 200h a pogoda i to, że szybko się robi ciemno i późno jasno raczej nie realne.
Także jak chcesz komuś radzić, żeby rzucał wszystko i
@Rudyzzadupia:

Ale ja nikomu nie radze przyjezdzac do Gdanska, oszalales? xD
Po prostu 3.5k netto w takim miescie jak Gdansk jest na wyciagniecie reki, a jak szukasz ofert na olxie i liczysz, ze oferty rzedu 5-7k netto czekaja na Ciebie zakladajac, ze nie masz nic do zaoferowania to powodzonka. Raczej sie nie dogadamy.