Wpis z mikrobloga

#lgbt # heheszki #4konserwy
Sorry, że źle taguje, zapomniałem jak tu jest lewa, albo prawa strona.
Moja mama będąc w ldlu spotkała się z komentarzem młodej osoby.
Z powodu noszenia tęczy w różnych kolorach jako torby,
- Czy wie Pani co to znaczy!?
-Tak wiem, miałam kiedyś taki parasol na balkonie o takich kolorach i nikt nie dawał o to #!$%@?...
-Ale Pani tym sieje zgorsznie...
-Ale o co panu chodzi?

....

Moja mama została zaatakowana przez prawaka, nie pierwszy raz, bo ma śmiałość nosić tęczową torbę...
Ma 72 lata i takie kozaki mają odwagę do niej się odzywać, chrześcijanie, szanujący wartości, z szacunkiem do popdrzenich pokoleń...

Mama żaląc mi się powiedziałą, że dopiero potem pomyślała by potem odpowiedzieć, że Bóg stworzył każdego równego człowiekiem wg swojej woli i szach mat prawaku.

Dlaczego wy prawackie cioty macie jaja czepiać się staruszek?
Zostaniecie bardziej zgnębieni niż plastelina w rękach czerolatków, bo nie macie pojęcia z kim zadzieracie.
RIP.
  • 9
@Purson666: > Mama żaląc mi się powiedziałą, że dopiero potem pomyślała by potem odpowiedzieć, że Bóg stworzył każdego równego człowiekiem wg swojej woli i szach mat prawaku.

jaki jest sens odpowiadać religijnymi frazesami jak dla nich religia to tylko wymówka aby się #!$%@?ć do człowieka który jest inny
@Purson666: Dodaj że przykro to się robi ogólnie, że ludzie wyznający takie dyrdymały jak bóg honor ojczyzna jakiś szacunek do starszych i tak dalej potrafią się dowalić zarówno do starszych (przypadek mamy) jak i zwykłych młodych którzy chcą i żyją jak uważają za słuszne nikomu tym nie przeszkadzając. I tak w sumie na plus, że w Polsce z roku na rok się poprawia z tolerancją głównie dzięki pisiorom i kościołowi który