Wpis z mikrobloga

#przemyslenia #tolerancja Jestem spokojnym człowiekiem, czasem pilnuje dziecka pary gejów sąsiadów, jak chcą sobie na marsz tolerancji pójść albo pochwalę nowy makijaż sąsiada transwestyty. Coś we mnie jednak pękło jak zobaczyłem tego Michała Szpaka. Jak to się stało w Polsce, że nikt mu mordy już w podstawówce nie obił, kopami nie wybił pomysłów w liceum? Najbardziej mnie boli, że z tego czarnego myślenia chciałem się wyspowiadać, ale ksiądz wyszedł z konfesjonału, objął mnie i powiedział "synu, też bym mu #!$%@?ł, z czego ty się spowiadasz".
  • 4
@ufos: Wasz problem na mirko jest taki, że jak nie macie napisane czegoś jak krowie na rowie, to zaraz jakiś bystrzak napisze gotową formułkę albo mema wrzuci, no bo przecież sam nic nie skleci - nie wszystko musi być napisane całkowicie na poważnie, żeby jednak jakąś myśl przemycić.
@ufos: Gdzie tu masz trolla, oto przekaz wprost "#!$%@? mnie michal szpak". Taki wpis lepszy? Co druga ciota wkleja tekst, jak to dali psu czekolade. Przy pierwszym oryginalnym wpisie to okreslilbym trollngiem, a nie kompletnie odrealniona historie.