Wpis z mikrobloga

Witam. Potrzebuję porady doświadczonych użytkowników medycznej. Chciałbym kupić receptę na takową ale nie wiem z jakiej strony. Jest wiele stron, które oferują receptę nawet za ok. 70 zł. Polecili byście jakąś najtańsza legitną? Czy strony typy centrum marihuany są ok? Celuję w aurore 22%. Co najlepiej napisać na takiej konsultacji online? Jaka przypadłość? Osobiście zmagam się z migrenami, ale nie wiem czy akurat na tę przypadłość dostanę taką.
#medycznamarihuana
  • 13
@Eugeniusz1995: Centrummarihuany chyba jest okej - na FB mają sporo pozytywnych komentarzy pod ich postem/reklamą. Teraz widzę, że przepłaciłem, ponieważ dałem 200 za pierwszą wizytę (i receptę). Żeby dostać Aurorę 22% (sativa) możesz się zgłosić z jakimś bólem, np. migreną czy bólem pleców. Na bezsenność (jak ja) domyślnie dostaniesz indicę. Ale zalecam też wprost napisać/powiedzieć lekarzowi, że chcesz tę konkretną odmianę. Klinikom zależy na zadowoleniu pacjenta, bo nie chcą stracić klienta.
@Eugeniusz1995: Nie polecam korzystania z typowych receptomatów, dobrze prowadzona terapia mm daje szereg zalet, ale tutaj potrzebna jest konsultacja z lekarzem. Umów się lepiej do porządnego centrum medycznego, gdzie będziesz miał wizytę lub e-wizytę i tam dowiesz się wszystkiego.
Dzięki bardzo. Ogólnie już dostałem receptę z centrummarihuany. Zapłaciłem za pierwszą 120zł, ale następne już za 100 plus wysyłają kod rabatowy w SMS. Kodem jest twój PESEL. Czyli wyjdzie pewnie już trochę niższa cena. Ogólnie dla zainteresowanych to tylko wpisujesz objawy i dostajesz receptę. Wpisałem oczywiście też jaką najbardziej bym chciał i jest to Aurora 22%. Ja akurat mam problem z migreną. Nie potrzeba historii leczenia też, ale jak poważniejsze rzeczy i
@Eugeniusz1995: Fajnie, dzięki za recenzję. Pewnie też zacznę korzystać, bo wyjdzie taniej. Jaką dawkę dostałeś?

Zgadzam się z Tobą, co do obaw, że rząd może zepsuć zabawę. Mam nadzieję, że kwestia MM nie zmieni się na gorsze (do legalizacji). Masz rację, że do tematu podchodzą bardzo liberalne. Wiem o MM od 2017, ale zakładałem, że uzyskanie recepty graniczy z cudem. Już dawno nie byłem tak miło zaskoczony Polską.
@Pankuronium: też się zastanawiałem, ale skorzystałem jak już mi to FB feed podsunął w tak spoko cenie. Bez teleporady, tylko formularz; po około 30min dostałem SMS z kodem. W formularzu wpisałem, że mam depresję i że po marihuanie czuje się lepiej. I wnioskowałem o Aurorę 22, na którą też dostałem receptę (10g). Od decyzji do wyjścia z apteki mniej niż godzina ( ͡ ͜ʖ ͡)