Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@_kapsel: no remake pierwszego Hellraisera - nie polecam.. lepiej oryginal obejrzeć.. chyba że libisz oglądać miziających się gołych facetów w łóżku..

@ZawzietyRobaczek: ehh nich już oni zostawią klasyki w spokoju. Hellrisera oglądałem raz i to w sumie całkiem niedawno. Pomimo widać niskiego budżetu wykonanie było spoko i klimatyczne.
@ZawzietyRobaczek: Ja jeszcze mogę polecić wywiad, a raczej rozmowę twórcy uniwersum z reżyserem na temat nowej odsłony.

Problemem w dobie obecnych rebootów jest to że ludzie oczekują że dostaną to co było kiedyś tylko nowsze, a jednak filmy kręci się już inaczej. Nie da się osiągnąć tych samych efektów które były kręcone przy użyciu tamtejszych efektów specjalnych i analogowych taśm. Dziś taniej wychodzi robienie CGI co już zmienia całkowicie odbiór.

Pomijam
@ZawzietyRobaczek: Hellraiser to jest opowiadanie ta po prawej u góry książka, jest krótkie i opowiada historię pierwszej części więc w sumie znając film będzie się pewnie miało niedosyt. Księgi krwi to m.in. opowiadanie o Candymanie, nocnym pociągu z mięsem i królu trupiogłowym ale tak - polecam. Clive jest moim ulubionym twórcą horroru choć żadnego z jego obrazów nie mam na ścianie ( ͡° ͜ʖ ͡°)