Wpis z mikrobloga

Elo może komuś się przyda, zapraszam do dyskusji.
Wnioski po fch:
Obrona to istny dramat. W tej edycji mecze kończą się gdzie każdy ma po 20 strzałów na bramkę. Wystarczy wymienić 3 podania by dojść do formacji ofensywnej i sytuacja robi się tragiczna bo zostaje blok obrony vs atakujacy przeciwnika. Próbowałem to zniwelować dawajax wytyczne pomocnikowi by cofał się między obrońców ale #!$%@? to dało. Piłkarze bardzo często głupio poruszają się po boisku, głównie pomocnicy. Nie próbujcie wyciągać obrońcy z formacji defensywnej bo robi się wielka luka w obronie. Zwinność w tej grze nie istnieje, tempo jest mało ważne. Kluczowe są podania. #!$%@? są strzały z falsza z dystansu bramkarze dostają totalnego wylewu. Bilans 10/10 zrobiony składem za 50k. Raz trafiłem na rywala który miał skład poniżej 500k. Zawodnicy ruszają się jak wóz z węglem. Pewnie zaraz wyjdzie patch zmieniający rozgrywkę i wszystko będzie nie ważne no ale aktualnie mało zabawy jest przy tej gierce

#fut
  • 7
@popek_ga zauważyłem już kilkukrotnie zachowanie ŚO, polegające na automatycznym zbieganiu do skrzydła za pokazującym się do gry napastnikiem rywala, tworząc w ten sposób ogromną dziurę w środku pola, mega mnie to irytuje, bo jak się go mechaniczne nie zatrzyma, to będzie biegł za nim prawie do linii bocznej...
@Boroborro: Małe znaczenie tempa jest plusem. Zapomniałem wspomnieć o tragicznym sędziowaniu. W sytuacji bark w bark sędzia czasem odgwiżdże czasem nie. Czyste wślizgi przy byciu ostatnim obrońcom odgwizdywanie są jako faule bez kartki gdzie normalnie przy takim "faulu" jest czerwo. Co do wizualnych aspektów jeszcze szkoda ze dali tylko jedna animacje po ostrym wejściu/faulu zawodnika poszkodowanego ale to mniej znaczące
@popek_ga: ja mam skład za bańkę. Ogrywam nejmary hohlandy i mbappe a wpiedrol dostaje od Adamy i innego szrotu poniżej 5k.
Bilans 10-10. Jak co roku.
Przyjemności ZERO.
Tak naprawdę FC od dwóch lat robię na szybko w kilka godzin. Kilka meczów ja oddam, kilka dostanę za free.
Obrona #!$%@?, nie trzyma się kupy. Pomoc i napad stoi, żadnego ruchu. W następnym meczu jetem mistrzem świata. Wszystko wychodzi, kiwki, sztuczki itp.
@madridistas86: najgorzej że nie ma złotego środka. Jak ręcznie ruszysz obronę to zrobi się dziura a jak nie ruszysz to chłop Ci wybiegnie łamiąc linie spalonego albo do przodu tworząc dziurę. W 22 gdy robiła się dziura wbiegal w nią pomocnik a teraz z wytycznymi cofaj się między obrońców ma to w dupie i stoi przyglądając się akcji.