Wpis z mikrobloga

Bawi mnie na tagu wiara w magiczną ścianę.
Nie ma i nigdy nie było żadnej ściany - młode laski też chcą związków, a nie ruchania co tydzień innego faceta.
Laska, która o siebie dba praktycznie do końca życie będzie miała tłumy adoratorów
Co więcej - obecnie laski dużo lepiej się czują same i dużo lepiej znoszą bycie singielkami od facetów

Żadnej ściany nie będzie - to cope wymyślony przez przegrywów, że jak teraz ich kobiety nie chcą, to za 10 lat oni ich będą mogli nie chcieć i wybrzydzać. Nic takiego się nie stanie nigdy

Przez pracę przewinęło mi się sporo koleżanek samotnych matek - żadna nie jest zdesperowana i żadna nie szuka jakiegoś betabankomatu. W sumie wśród mojego otoczenia nie spotkałem ANI jednego przypadku, kiedy ktoś jest betabankomatem. Ani jednego
#przegryw #blackpill #depresja #samotnosc
  • 34
  • Odpowiedz
@HFL-przed-30: Według mnie "ściana" dla kobiety nie oznacza kompletny zanik męskich adoratorów i partnerów seksualnych, ale utrata możliwości wejścia w LTR z mężczyznami z górnej półki, potocznie zwanymi chadami. Bo oni mają wybór, nie ona.
  • Odpowiedz
@Dolfro: ale to nie znika z wiekiem, chyba ze się zaniedba
Ładna laska 20 lat znajdzie przystojnego 20 latka, ładna laska 30 lat znajdzie przystojnego 30 latka
Żaden z moich znajomych „chadow” nie ma dziewczyny młodszej od siebie o więcej jak 3 lata
  • Odpowiedz
samotna kobieta po 30 ma furę alimentów od byłego partnera, zasiłki od państwa oraz mnóstwo przywilejów takich jak pierwszeństwo usług oraz wsparcie w społeczeństwie


@Volmyr: Alimenty i zasiłki dla samotnej kobiety po trzydziestce? O kurcze, jak to załatwić?
  • Odpowiedz