Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#warszawa #jablonna #legionowo #ruchdrogowy #samochody #mandat

Mirki, mam pytanie o rondo w Jabłonnej z rejestratorem przejazdu na czerwonym świetle. Jechałem z przepisową prędkością, na pierwszym sygnalizatorze było zielone, przed drugim zapaliło się żółte i z perspektywy kierowcy przejechałem na żółtym i na kolejnym tak samo. Czy mogę spodziewać się, że coś przyjdzie? Za mną przejechało jeszcze jedno auto i nie hamowałem bo wjechałoby mi w tyłek. Co doradzicie? Bo martwię się, rzadko tamtędy jeżdżę.

Ewentualnie czy jest jakaś szansa na odwołanie się od mandatu jeśli przyjdzie?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63413cd75c6979540eefe888
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: A co tu doradzać? Jak jechałeś przepisowo to nienorzyjdzie, a jak nieprzepisowo to przyjdzie. Nic więcej nie wykombinujesz. Nie martw się na zapas, będziesz się martwić jeśli przyjdzie mandat.
OP: @zdrajczyciel:

Miałeś taką sytuację? Albo mieszkasz w pobliżu? Naprawdę przeraża mnie utrata prawa jazdy :(

@kickli: Z mojej perspektywy było żółte. Nie widziałem czerwonego koloru. Chyba, że zmienił się na czerwony w momencie gdy mój zderzak był na linii. Nie wiem jak długo tam jest żółte.

@adrjenq: Da się ewentualnie jakoś skutecznie od tego odwołać? Pytam tak w razie "w".

---

Ten komentarz został dodany przez osobę
OP: @patrykolos: Dzięki za odpowiedź. Z mojej perspektywy było żółte światło, nie widziałem czerwonego. Chyba, że zmieniło się w momencie gdy byłem na linii dokładnie. Takie zdjęcie trafia do jakiejś weryfikacji przez pracowników GITD, czy z automatu po prostu leci mandat?

---

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri