Wpis z mikrobloga

@MekaS Ty głupi jesteś. Słowo ,,powierzchowny" w tym kontekście jest pejoratywne, ma za zadanie przedstawić rozmówcę w złym świetle i uwypuklić jego rzekome (urojone sobie przez tą osobę) wady, jego niby złe zachowanie, nieprawidłowy tok myślenia, który w domyśle ten chłopak powinien zmienić na lepszy. Czyli na taki o którym ona uważa, że do niego pasuje jako do osoby.

Od podtekstów i ruchania jest chad. Miremjest od bycia tamponem emocjonalnym do pożalenia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ksut_Melodi:

xD
Gdybyście chociaż 5 minut tego czasu który spędzacie nad tymi wywodami i użalaniem sie nad sobą spędzili na popracowaniu nad sobą to byście może coś zaruchali xD

Ja bym tę rozmowę wyciagnął bez problemu, wystarczy obrócić w żart i zmienić temat lub przyznać rację xD
@MekaS zesrałbyś się, a nie wyciągnął. Jak laska nie jest Tobą zainteresowana to nie jest zainteresowana i koniec kropka. Pożądanie kobiety jest nienegocjowalne, a nastawienie do Ciebie w pewnym sensie na nim się opiera bo to wszystko jest ze sobą powiązane. W przypadku tego faceta to on jest tolerowany w jej towarzystwie ale jako beciak-rozmówca i nic więcej, ewentualnie beta w oczekiwaniu. Nie ugrałbyś w jego sytuacji niczego więcej od niego bo
@MekaS no taki stary, a taki głupi xD super wygląda ten Twój staż na wykopie przy Twoich wypowiedziach i rzekomej znajomości psychiki kobiet. Taki typowy wujek alvaro co to niby przeleciał 17278282 panienek, a w rzeczywistości jak mu się tą jedną ciotkę udało złapać w związek to już jest dobrze. Ale znawca jest to oczywiste, taki jak stary dziad z wyksz. podstawowym na tematy polityczne. Co młodszy może wiedzieć, jak ja rozwoziłem
@xeliath: nieumiejętność odczytywania ironii, sarkazmu, dwuznacznych wypowiedzi jest pewnego rodzaju zaburzeniem z pogranicza autystycznych, radzę się zdiagnozować jeżeli nie wiesz o co tutaj chodzi
Przecież ona napisała, że ocenianie ludzi po tym czy czytają książki jest absurdalnie, nie wiem o co wy się zesraliście


@xeliath: Co ty #!$%@?, ewidentnie się zesrała o tego typu żart, bo miras nie ma prawa takich rzeczy poruszać ze swoją przeciętną buźką. Sam też jestem pi razy drzwi 5/10 i nie zliczę ile razy w podobnym tonie się jakaś zawodniczka z aplikacji obruszyła, bo zacząłem schodzić na te tematy w
@xeliath: siedzę na mirko pewnie z 10 lat i w sumie nigdy jakoś specjalnie mnie tag #przegryw nie interesował, gdzieś tam sobie byli, dawniej w ogóle ten tag inaczej wyglądał, a od kilku lat zrobiła się tam jakaś sekta odklejeńców, Ci ludzie wypisują takie bzdety, tak się nad sobą użalają że szok, muszą przeglądać internet i widzą jak ludzie "żyją" i wbijają sobie do głowy, że muszą mieć nie wiadomo co