Wpis z mikrobloga

Szczerze? Jak na to ze grali na damwon to grali bardzo dobrze. Gdyby nie ta akcja na heraldzie gra potoczyla by sie zupelnie inaczej. Fajny comp g2 pod late game i niestety damwon wykorzystalo early i to ugralo. Majac 8k w plecy wytrzymsli teamfight. Gdyby nie te 8k to by go wygrali taka jest prawda. Nie wiem czemu ludzie hejtuja g2 tym bardziej ze forma damwon jest naprawde rewelacyjna i uwazam ze z owy wygraja worldsy. Bot #!$%@? i oddal FB przez co wszystko zaczelo sie sypac ale tak naprawde rewelacyje zagranie showmakera na heraldzie wygralo im gre. To co zrobil bylo naprawde zajebiste. Zobaczymy jak pojdzie reezta gier ale patrzac na ta gre jestem naprawde dobrej mysli. Zastanawiam sie naprawde co maja w glowach ludzie ktorzy pisza ze g2 zagralo gowno :) gdyby tak bylo ta gra by sie skonczyla w 20 minucie
#leagueoflegends
  • 7
@eragonen: nie daje się swojego playmakera i właściwie jedyna osobę która jest coś w stanie wyczarować na seraphine. Dodaj do tego zero dmg comp i masz receptę na porażkę. To ze oni wytrzymali tyle wynikło bardziej z metodycznej gry DWG którzy mysle ze jakby chcieli ich upokorzyć zrobiliby to
@eragonen: "forma damwon jest naprawde rewelacyjna"
Po czym Ty to wnioskujesz? Zaczeli split 8-3 i zrobili z tego 10-8, po czym w playoffach wygrali tylko na KT XD jak to jest rewelacyjna forma to nie wiem co jest średnią
@eragonen: To ja napiszę, co uważam za złe. Ten comp nie był fajny dla G2. Rogue mogłoby go zagrać. Fnatic mogłoby go zagrać. C9, EDG czy RNG też. Ale jak twój ADC jest twoim najgorszym zawodnikiem to nie chcesz grać całego draftu wokół niego i kłaść wszystkiego na jego barkach, tym bardziej jak masz topa, który potrafi grać carry, a meta temu sprzyja. DK wykorzystało nie to, że draft jest słaby