Wpis z mikrobloga

Gurwa, 18 lat i spore zakola... Jakoś idzie je zaczesać gdy mam dłuższe włosy, ale co z tego skoro po kilkunastu minutach po użyciu szczotki, znowu się uwydatniają... Jest jakiś dosyć tani sposób aby choć trochę włosy odrosły i się zagęściły aby nie były mocno widoczne? Bo na przeszczep mnie nie stać, a z roku na rok będzie jeszcze gorzej :(

Jak coś to ogolenie na łyso jeszcze pogorszy sprawę, bo przez całkiem dużą i dość kwadratową aparycję głowy, wyglądało by to u mnie jeszcze gorzej...
#zakola #pytanie #wlosy #kiciochpyta
  • 49
  • Odpowiedz
@moll: Nie wiem czy OPowi to coś da. OP ma łysienie androgenowe, a to z kolei zmusza go albo do wybrania łysiny, albo golenia na zero, lub do wybrania tupeciku
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tanczacy_chrzescijanin:

skrzypowita, ziółka, wcierki i DX2 przy łysieniu androgenowym to jak picie aloesu na raka ( ͡º ͜ʖ͡º)

znajdź dobrego dermatologa na znanylekarz.pl, idź po diagnozę, wcześniej poczytaj o dht i finasterydzie.

Przykro mi czytać takie wpisy i komentarze, pokazuje to poziom wiedzy na temat łysienia w p0lsce (,)
  • Odpowiedz
@moll: No ja też łysieje androgenowo 24 wiosen, a mam już spore zakola, kuzyn (27 l) i już mu gniazdo na czubku glowy się robi, jego brat po 30 wylysiał na środku glowy az do potylicy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@userrrr: no to mój tata ma bardzo mało ukruszoną linię włosów, jego ojciec tylko wianuszek od skrobi do skroni przez potylicę, a dużo młodszemu bratu taty zaczynają się zakola łączyć.

Jak był w szkole średniej to mu pielęgniarka o witaminach powiedziała, jak zaczął łysieć. Kupił brał jakiś czas i jak znowu się to działo to kurację powtarzał.

Mój mąż też ma skłonności do łysienia. Zakola miał jak już się poznaliśmy. Dał
  • Odpowiedz
@moll: Czym go Twoja teściowa karmiła, ze łysiał?
( ͡º ͜ʖ͡º) podobno synowie lubią zywic sie u swojej matki i rzekomo rożowe przez to nie lubią swojej teściowej
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jaki szampon polecasz?
  • Odpowiedz
@userrrr: u teściowej typowa dieta robotnicza - na talerzu dużo i tłusto. A na deser równie ciężkie ciasto z kremem. Dla niej do tej pory owoce to nie oddzielny posiłek

DX2 na łysienie (biała tuba) albo babuszka agafia piwny, ale on się sprawdzał na krótszą metę
  • Odpowiedz
@moll: Śmierć na talerzu ( ͡º ͜ʖ͡º) miażdżyca, cholesterol, cukrzyca lubią to ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º) no ale jak Twój chłop wrócil z roboty zmęczony to wiadomo też głodny to nic dziwnego, ze mu smakuje u mamusi ¯\_(ツ)_/¯

Dx2 nie jest przereklamowane? Ciągle w TV o tym mówią
  • Odpowiedz
@userrrr: mój ma pracę biurową, bo informatyk od zawsze, więc nie miał takiego zapotrzebowania na kalorie, by wcinać takie posiłki i porcje

Okazało się całkiem skuteczne, przynajmniej u mojego
  • Odpowiedz