Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy ktoś kupił już Moto edge 30 fusion i jakie są pierwsze wrażenia? #edge30 #motorola #smartfon

Zastanawiam się nad zmianą mojej leciwej motki na w/w edge lub mi 12t pro. O ile mi 12t pro udało mi się potrzymać w ręku i trochę się nim pobawić tak w całym Poznaniu nie ma ani jednej sztuki więc muszę się póki co opierać na słowach innych
  • 9
  • Odpowiedz
@le1t00: a planujesz? Może jakaś konkurencję dla edge 30 znalazłeś? Mi osobiście przeszkadza ta moda na brak gniazda SD.

A edge 30 wydaje się być spoko opcją
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@korin_: wczoraj odkryłem apke button mapper, więc nie potrzebuje już tak bardzo gestów Moto.
Szczerze, jak trafię Moto poniżej 2k to ja wezmę - nie widzę żadnej alternatywy w tej cenie :/
  • Odpowiedz
@korin_: tbh jestem największym fanem ekranów IPS. Teraz gdy mam amoleda nigdy nie wrócę lcd, oledów i innych technologii, które musza wyświetlać czarny kolor.
Tryb nocny wygląda po prostu tak jak powinien oraz mam wrażenie, że faktycznie oczy mniej mnie bolą od przeglądania małego internetu.

Osobiście chcę fusion ze względu na lepszy aparat i ładniejsze plecki (nie wiem po co, skoro i tak będzie schowany xD)
  • Odpowiedz
@Pafeuuu: ja kupiłem edge30. Nie wiem czy nie poszedł bym jednak w Samsunga A53 ponieważ niby procesor jest ciut słabszy ale reszta rzeczy jest lepsza wSamsungu.

Motorola jest lekka, cienka i ładna ale te kilkadziesiąt gram dla nie jest czymś co powinno mieć znaczenie

Nie wiem jak w Samsungu ale w Motoroli nie ma optycznego zooma
  • Odpowiedz