Wpis z mikrobloga

Czy istnieje jakaś #przegladarka która zsynchronizuje mi porządnie telefon z kompem? (mam jeszcze przez jakiś miesiąc #ios
ale później #!$%@? z powrotem na #android więc jak macie jakieś które na pewno są dobre i pod Androida to się podzielcie). Do tej pory sprawdził mi się jedynie Chrome, ale chcę coś lepszego.
W #brave prawdziwa synchronizacja nie istnieje
#firefox nawet nawet, ale tak: nie znalazłem opcji zsynchronizowania/edycji strony głównej/początkowej na telefonie (a skróty na niej są inne niż na kompie), jak dodam zakładkę na telefonie to nie widzę jej na kompie, bo trafia do "zakładek na komórce", skąd nie można jej przenieść (no i przenoszenie każdej zakładki żeby je zsynchronizować to też średnia perspektywa).

#opera nie próbowałem bo powoli mam już dość

Czy jestem skazany na #chrome?
  • 11
@alWdIjJpz18nHw: słyszałem o tej apce (sprawdzę jak już się przesiądę na Androida), ale nie wiem czy ma funkcję synchronizacji zakładek/haseł, bo to chyba kwestia samej przeglądarki. Edge jeszcze spróbuję, skoro tak mówisz, ale ostatnio też synchronizacja nie poszła po mojej myśli.

@dwa_koty_kastrowane: jak nic nie znajdę to chyba zostanę właśnie na Chrome, bo każdy po nim jedzie ale póki co żadna przeglądarka nie spełniła moich wymagań.