Wpis z mikrobloga

We Włoszech ultrasi Bologni postanowili zapożyczyć metody motywacyjne prosto z Polski. Podczas wczorajszego treningu sympatycy Rossoblù dostali się do szatni swojej drużyny i odbyli z piłkarzami i trenerem Tiago Mottą "rozmowę motywacyjną". Według informacji Il Corriere dello Sport rozmowa spotkanie trwało około pół godziny a kibice powiedzieli, że po raz odwiedzają drużynę w pokojowych nastrojach.

Bologna w tym sezonie wygrała tylko jedno spotkanie, trzy zremisowała a cztery przegrała. Aktualnie znajduje się tuż nad strefą spadkową.

#mecz #seriea
Raspa - We Włoszech ultrasi Bologni postanowili zapożyczyć metody motywacyjne prosto ...

źródło: comment_1665143509E7R4IJ5U9cOmYZTLE8S1Bs.jpg

Pobierz
  • 14
@eM-Ka W tym klubie to może i pierwszy przypadek, tego nie wiem, ale generalnie w piłce ostatnio ciągle do czegoś takiego dochodzi. Jak mam być szczery to niedługo może dojść do jakieś tragedii i nagle wszyscy się obudzą. Sam jestem kibicem, ale to co się teraz dzieje to dramat i nikt z tym nic nie robi. To, że pojedynczy kibic wbiegnie na boisko to norma, ale w ostatnim czasie na boisko po
ale moim zdaniem to proszenie się o kłopoty.


@ekjrwhrkjew: Oczywiście, że tak. To podpada pod zorganizowane grupy przestępcze, a przymykanie na to oczu to pozwalanie na ich rozrastanie się, umacnianie ich pozycji co za tym idzie pozwalają sobie na więcej no bo nikt z tym nic albo niewiele robi.

Jak to ma się niby skończyć? Zawsze kończy się tak samo i walczy się ze skutkami zamiast z przyczyną problemu.