Wpis z mikrobloga

tl;dr


Za parę dni miną 3 lata od tego wpisu, w którym ogłosiłem pierwsze #mirkoshredwars. Przez ten czas odbyło się kilka edycji, inicjatywa się rozrosła ogromnie, zarówno jeśli chodzi o uczestników, jak i słuchaczy. Było wiele emocji, świetnych wymiataczy, jak i osób które pierwszy raz miały okazje zaprezentować coś publicznie - i miały z tego mega fun. Z różnych powodów niestety kończę tutaj moją przygodę jako organizator tego konkursu. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które się angażowały w zabawę, pomagały przy organizacji i aktywnie kibicowały. Bez Was nie byłoby tej inicjatywy.

Dowodzenie całą zabawą przejmuje @dinkum, która aktywnie uczestniczyła w mirkoszredach prawie od początku, a także wspólnie z @Czarnoksieznik rozwinęli swoje pomysły - m.in. #mirkojams czy mirkocollab.

Kto chce uczestniczyć w zbliżającej się edycji #mirkoshredwars- piszcie komentarze pod tym postem oraz piszcie na PW do @dinkum - nowi uczestnicy będą musieli przejść wstępną drobną weryfikację ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla tych co nie wiedzą o co chodzi - #mirkoshredwars to konkurs polegający na gitarowych pojedynkach w parach w systemie turniejowym. Vidrel finał ostatniej edycji

#gitara #gitaraelektryczna #muzyka #tworczoscwlasna #produkcjamuzyki #instrumenty #mirkoguitarwars
pankos - tl;dr
SPOILER

Za parę dni miną 3 lata od tego wpisu, w którym ogłosiłem ...
  • 83