Wpis z mikrobloga

@dziadmankowy: głównie dla sportu, niestety praktycznego zastosowania to nie ma, szczególnie na ryzenie, sam kiedyś na moim uruchomiłem z ciekawości, macOS jest przystosowany pod Intele i wiele rzeczy po prostu nie będzie działać. Swoją drogą czeka nas nieuchronna śmierć tego typu procederów ze względu na migrację na procesory ARMowe.
  • Odpowiedz
@Morritz: Poprzez OpenCore Legacy Patcher można zainstalować port NVIDIA Web Drivers z High Sierra do Monterey, te sterowniki wspierają Maxwelle a nawet Pascale.
  • Odpowiedz
@Morritz: Są trochę wybrakowane, w dodatku ten port to dopiero wersja alpha. Z przeglądarką i aplikacjami daje radę ale z grami czy innymi wymagającymi zadaniami już nie bardzo, chociaż w Besiege pograłem bez problemu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Morritz: Rozdzielczość żaden problem, obsługuje DisplayPort i dwa monitory. Większość aplikacji działa dobrze, niektóre mogą lekko ścinać prawdopodobnie przez to że używają akceleracji graficznej Metal a tutaj mam tylko OpenCL. Miałem też kilka problemów z Safari więc trzeba używać Chrome który działa bez zarzutu ale może uda mi się to jakoś naprawić.
  • Odpowiedz