Wpis z mikrobloga

@0010001100: ja mysle, ze on w glowie juz nawet Ukrainy nie mial, a kraje dalej, dalej na zachod xD
@sierpien22: jedyne czym by mogl zaskoczyc, to szczerze jebnieciem ta dlugo wyczekiwana atomowka i pokazaniem, ze nie jest #!$%@?. niczym innym juz nie zaskoczy, mobilizacje juz zrobil i kazdy wie, ze to nie jest 300 tys zolnierzy, tylko kilka razy wiecej.
@sierpien22: notabene to jest serio jego ostatnie wyjscie. juz podloga mu sie zaczyna palic, prigozyn i kadyrow wbijaja mu noz w plecy, lukaszenka nie gra tak jak chce, mowi sie o dymisji szojga itd. jak on nie pokaze, ze pod jego dowodztwem Rosja moze cos dzialac w kwestiach podboju, to bedzie skonczony.
@sierpien22: bardziej chodzi o to, ze kazdy jej wyczekuje itd. ironicznie mowiac, ale jednoczesnie malo kto w ogole wierzy i sie spodziewa takiego ruchu ze strony putina. cos takiego jak z mobilizacja, kazdy jej wyczekiwal, ale sie jednoczesnie z niej smial, a jak zrobil, to ci co mowili, ze na taki ruch sie nie zdecyduje, pozamykali mordy. tu tak samo moze byc, ludzie zartuja z tej atomowki, ze chca zeby w
@sierpien22: no bo nie oszukujmy sie - nie zaskoczylby cie taki ruch ze strony Putina? bo ja, mimo ze gdzies tam w srodku uwazam, ze tak sie moze stac, to zdziwilbym sie szczerze, bo z drugiej strony ciezko mi to sobie wyobrazic.
@j0shva: Powiem Ci tak - jeszcze w lutym każdych znajomych przekonywałem, że nie będzie wojny. Putin lis za szczwany. To nieodpowiedzialni separatyści czując za plecami manewry wznowią walki, a rassija tylko będzie ekhm pomagać. Krótko - powtórka sprzed 8 lat.
Byłem zszokowany. A potem sobie uświadomiłem, ile ma lat. Zagrał va banque... Przegrał, bo świat powiedział - sprawdzam. I potem zacząłem się obawiać na serio - on już dawno wie, że
@sierpien22: no tak jak Einstein powiedzial, nie wie na co bedzie 3 wś, ale 4 bedzie na patyki i kamienie. szczerze - ciezko mi sobie wyobrazic aktualna ludzkosc bez takiej wojny, wojny. nie chodzi mi tu o jakies potyczki w afganistanie czy takie cos jak gruzja, czy czeczenia. ludzkosc od zawsze wojowala miedzy soba, wojny byly mniejsze albo wieksze, ale w kazdym wieku byly takie, ktore trawily mase niewinnych osob itp.
@sierpien22: btw, zawsze jak myslalem, ze nadejdzie wojna, to pojde walczyc przeciwko zlu, za wolnosc, za swoj kraj, za to, zeby ludzie zyli dobrze i spokojnie. tak teraz mysle - na #!$%@? w ogole walczyc? jak i tak, jesli bedziemy blisko zwyciestwa, to jakis #!$%@? moze uzyc bomb atomowych...
@sierpien22: i jeszcze warto wspomniec o chinach. przez ta wojne chiny zobaczyly ile jest warta rosja, i tez pewnie nie beda z nimi grac w jednej druzynie, notabene baba wanga miala ciekawe przepowiednie, praktycznie kazda przepowiednia dot. wojny sie sprawdzala i tez mowila o tym, ze podczas wojny smok wbije noz w plecy niedzwiedziowi. no po prostu putin obnazyl publicznie Rosje przed calym swiatem i malo kto chce miec z nimi
@j0shva: Strasznie dużo tematów poruszyłeś. Spróbujmy to powoli "porozbierać".
Zacznijmy może od takiej kwestii:
"putin ma pod reka najwiecej glowic na swiecie"
Miał mieć 2 armię świata i co z tego wyszło? Armia "gówno-kraju" go leje.
Miał mieć broń "nieznaną na wsjem mirze" - i gdzie ona jest?
Ba - gdzie są te super czołgi Armata, co defilowały po Placu Czerwonym?
Czy on w ogóle sam dla siebie ma wiedzę, ile
@j0shva: no, a Pekin jak się wkuwi, to nie będzie odpalał rakiet międzykontynentalnych, pociski atomowe na moskwę odpalą losowe traktory. Kincyk tylko czeka, by zająć daleki wschód rassiji.
@sierpien22: akurat glowice, to co innego niz armia. tu problem jest w zolnierzach, niskie morale, traktowanie jak psy, walcza nawet nie wiedza za co itd. jesli glowice bylyby #!$%@? warte, to USA by o tym raczej wiedzialo i Rosja zapadlaby sie szybko. a tak to jest ostatnia bron ratunkowa. ja bym w ogole nawet sie pokusil o stwierdzenie, ze ruscy nie sa #!$%@? armia, tylko putin jest #!$%@? dowodca. to nie
@sierpien22: tak, ale to musi zapoczatkowac putler. jak on nie odpali pierwszy bomb, to nikt tez nie odpali. tylko co to bedzie oznaczalo dla swiata? wojna atomowa nie jest niczym dobrym, smierc masy osob, choroby popromienne itd. juz wolalbym sie #!$%@? nasennych i zasnac, i nie wstac
@j0shva: nie co innego - niby putain osobiście przeprowadza kontrolę ich sprawności bojowej?
Co wie USA to nie wiesz, za to chyba wszyscy wiedzą, że im WCALE nie zależy na zniknięciu rassiji - bo dopiero wtedy kincyk podniesie swój łeb. Równowaga, Panie kolego.