Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Sweet-Jesus: Kolejny kacap zdechł w dziurze błota dla jakiegoś #!$%@? karakana, który w tym samym momencie srał na złotym kiblu. XD

Niesamowity jest ten mechanizm, dlaczego od tylu wieków ludzie oddają jedyne swoje życie i istnienie, umierają w gównowojnach dla ich ekstremalnie bogatych ciemiężycieli, dupczących w tym samym miejscu swój harem, popijając laną czekoladę ze złotych trofeów?
  • Odpowiedz
@Sweet-Jesus: Ci strzelający byli tak blisko, że goście mogli krzyczeć, że się poddają, odrzucić broń i raczej by przeżyli. Wszak ten ciągle widoczny zginął strzałem w głowę ze zwykłej broni.

Gdyby się poddali - to by żyli. Dziwi mnie, że tego nie zrobili, wszak sytuacja była już beznadziejna. Możliwe, że i tak by ich zabili mimo to, albo nie przyjęli wiadomości, ale zawsze to większe prawdopodobieństwo przetrwania. Szanse tam mieli chyba
  • Odpowiedz
@lebort: duże szczury wymagają konkretnych działań a w tym przypadku granatów i rzucenia kolejnymi dla pewności ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@inspektor_gadzet: ekspertem nie jestem ale wydaje mi się, że ten w ten stan wyjebki wprowadził go wcześniejszy strzał w głowę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@onpanopticon: Też mnie zdziwiło, że się nie poddali. Jako jeńcy mieliby o wiele większe szanse na przeżycie
  • Odpowiedz
Niesamowity jest ten mechanizm, dlaczego od tylu wieków ludzie oddają jedyne swoje życie i istnienie, umierają w gównowojnach dla ich ekstremalnie bogatych ciemiężycieli, dupczących w tym samym miejscu swój harem, popijając laną czekoladę ze złotych trofeów?


@kupkesobieciagne: kiedyś robili to dla łupów i uprzywilejowanej pozycji społecznej, ale od czasu rozwoju republikanizmu giną za marny żołd i w imię wielkich narracji.
  • Odpowiedz
p


@kupkesobieciagne: bo jednostka nie ma jak się obronić. Indywidualizm zanika, jakieś resztki godności można jeszcze bronić w stanach używając kupionej broni - choć i to nie zawsze, bo aparat państwowy ma monopol na przemoc. Wielokrotnie było tak, że brudna ręka władzy - policja - zabijała niewinnych ludzi w ich własnych domach.

Ja do dziś pamiętam mój szok gdy dowiedziałem się, że komisja wojskowa SIŁĄ ściąga ludzi, chodzi po mieszkaniach, szarpie
  • Odpowiedz
@kupkesobieciagne: w ogole jakim prawem nie moge miec nawet zmodyfikowanego wydechu w aucie ale moge isc
(jak jakis idiota w garniturze tak zachce) na wojne i zabijac ludzi bez konsekwencji, bo to wojna?
  • Odpowiedz