Wpis z mikrobloga

Myślę, że kraj taki jak #polska, który rządzony jest przez oszołomów nie powinien mieć broni jądrowej, z resztą gdyby ten kraj nie był rządzony przez oszołomów to nie musiałby prosić USA o tą broń tylko sam byłby w stanie ja stworzyć na swoje potrzeby.

Teraz tylko USA muszą powiedzieć to w dyplomatyczny sposób dudom i morawieckim np: "w momencie ataku na Polskę z użyciem broni termojądrowej nasza odpowiedź będzie symetryczna"

#takaprawda #chlewobsranygownem #ukraina #bekazpisu #wojna
  • 18
@KondominiumKatoSocjalistyczne: Już bez przesady. Czy Kaczor oprócz pier#olenia głupot komukolwiek zagrażał? Nami nie rządzą wariaci i oszołomy, tylko złodzieje i oszuści. PiS po prostu obrał drogę propagandy i przejęcia mediów, czego nie zrobił nikt poprzedni. Tak naprawdę arsenał jądrowy Polska powinna mieć już dawno, ale Rosja była zbyt niebezpieczna i niepewna, dziś myślę jest to do realizacji i nie musimy patrzeć się na Putka. Z resztą przestajemy być państwem frontalnym. Naszą
@KondominiumKatoSocjalistyczne: sorry, kraje rządzone przez większych agresywnych oszołomów mają broń jądrową. Nasze oszołomy gryzą się między sobą, kiedy sam naród nie licząc promila absolutnie skrajnej prawicy jest nastawiony pokojowo, nie planuje bzdurnych podbojów a przeciętnego polaka w przeciwieństwie do rosjanina bardziej interesuje codzienne życie niż rysowanie kresek na mapie. Taki naród mimo wszystkich swoich przywar, bardzo doświadczony tragediami wojen przez stulecia zasługuje na wszelką obronę przeciw agresywnej mongolskiej zarazie ze wschodu.