Wpis z mikrobloga

Dobra dzisiejszy hit, biorę sobie ładunek Gliwice - fotowoltaika na solówkę. Dostaje zlecenie:

Przy rozładunkach kierowca jest zobowiązany do pomocy. Jeżeli na miejscu rozładunku nie ma nikogo do pomocy to kierowca jest zobowiązany do rozładunku towaru samodzielnie. W przypadku braku zgody kierowcy na rozładunek zastrzegamy sobie prawo do obciążenia zleceniobiorcy całością frachtu (Nie dotyczy dużych ładunków na naczepę 13,6m).


Więc piszę, że wykreślam to ze zlecenia, bo nie ma opcji, chyba, że muszą no to wtedy storno, część dalsza w obrazku xD

#bekaztransa
Konkol - Dobra dzisiejszy hit, biorę sobie ładunek Gliwice - fotowoltaika na solówkę....

źródło: comment_1665050686XCh518f4dOxpJWiS5xwAh5.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@Konkol: pewnie chcą storno z reversem jakimś na ciebie, jak jeszcze robiłem w spedycji to było popularne przy rozładunku u niemca przy karmie dla koni.
  • Odpowiedz
pewnie chcą storno z reversem jakimś na ciebie,


@zyxen: to nie rozumiem. Wysłałam, bo nie będzie kierowca się męczył z żadnymi panelami, potem stłucze i kto będzie za to płacił
  • Odpowiedz
@Zborro: no to chyba wiesz jak to wygląda, jak ktoś ci wyśle zlecenie to jak nic nie zrobisz do 30 minut to je teoretycznie akceptujesz, więc musisz wysłać, że jednak mają się gonić
  • Odpowiedz
@Dzoannna: wzięłam zlecenie na samochód ciężarowy - panele fotowoltaiczne. Gdy dostałam na maile całe zlecenie razem z warunkami, to okazało się, że kierowca jest zobowiązany sam rozładować towar, w przypadku, kiedy nikogo nie będzie w miejscu rozładunku. Kierowca jest po pierwsze od jeżdżenia, a nie od rozładowywania i tak stanowi prawo i to pudzian nie jest, a po drugie wszystkie szkody, które by wyrządził podczas rozładunku, np. stłuczenie panelu, to wszystko
  • Odpowiedz