Wpis z mikrobloga

W sumie jestem w szoku jak mało ludzi zastanawia w tej całej propozycji Muska co do warunków pokojowych ostatni punkt, który mówi o zachowaniu neutralności Ukrainy i braku możliwości przystąpienia do sojuszu. Przecież to nie brzmi nawet jak warunki korzystne dla obu stron, tylko jak żądania podyktowane przez stronę rosyjską.

Jak pierwszy raz to czytałem to miałem wrażenie że to był jakiś włam na konto i prowokacja żeby #!$%@?ć jak najwięcej ukraińców xD Jak by to miało wyglądać? Koniec wojny, ruscy biorą krym i dajmy na to wygrywają referenda w Doniecku i Ługańsku, bo większość proukraińskich obywateli uciekło lub zostało zabitych, wycofują wojska i zapominamy o Mariupolu, Buczy i Irpieniu, walić to że rozwalili im pół kraju. Putin nie ponosi żadnej odpowiedzialności i nie wypłaca żadnych reparacji, żeby go nie prowokować. Do tego Ukraina nie może wstąpić do Nato i nie ma gwarancji bezpieczeństwa że za jakiś czas ruscy nie przypomną sobie że jednak w Charkowie mieszkają same onuce.

Dobry deal Elon, ciekawe kto ci dyktował.
#ukraina #wojna #rosja #elonmusk
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kogutt: to nie jest powód
Zniszczenie starlinków jest niemożliwe z tego powodu że spowodowało by to katastrofę na LEO czyli zniszczylo wszystkie inne satelity chin,usa,rosji a loty w kosmos były by niemożliwe przez co najmniej kilkadziesiąt lat

Starlink jest praktycznie niezniszczalny z tego powodu
  • Odpowiedz
@dedler123: Musk wycofał się z dealu kupna Twittera, teraz jakoś na dniach ma być sprawa w sądzie, on jest pozwanym. Jedna z jego linii obrony jest to, że Twitter ma za dużo fajkowych kont. Według mnie ten jego wpis to był bejt i on zbiera kwity na Twittera, pod tym jego wpisem głosowało kilka milionów użytkowników (botów?)
  • Odpowiedz
@dedler123: no bo to w jego interesie jest. On chciał tam budować swoją fabrykę jeszcze w 2021r. A co może być lepszego niż przychylność władz, której kraj jest potęgą pod względem surowców naturalnych.
  • Odpowiedz