Wpis z mikrobloga

Mirabelki, na stronie Too faced jest dobra cebula. Niektóre kosmetyki są w atrakcyjnych wyprzedażowych cenach, do których dolicza się też -20% za zapisanie sie do newslettera, a od bodajże 180 zł dodają do zamówienia pełnowymiarowy rozświetlacz warty ok. 200 zł. Wysyłka jest darmowa.

W polskiej Sephorze jeden mini błyszczyk z tej serii kosztuje ponad 70 zł, tutaj są 3 za 108 zł.

#kosmetyki #mirabelkipolecajo #makijaz #cebuladeals
Catit - Mirabelki, na stronie Too faced jest dobra cebula. Niektóre kosmetyki są w at...

źródło: comment_166498904797S1FxqYzO3eRHcDCe1lg8.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@fuechsinn:
- te błyszczyki powiększające usta z serii Maximum Plump są mega, naprawdę efekt jest wow
- Paletki są super- Born This Way (jest już nowa cieplejsza wersja, ale ja wolę tę pierwszą neutralną), kultowe Chocolate Bar i Sweet Peach (której Sephora wywindowała cenę do 315 zł, a ja na stronie zapłaciłam 112). Too faced jako pierwsza firma opracowała tak bezbłędną formułę cieni- nie są ani zbyt suche, ani zbyt mokre/kremowe, są jedwabiste, aksamitne, super się blendują, pigmantacja idealna do makijażu dziennego, ale nasycenie da się budować. Dziś już coraz więcej marek ma podobną formułę. Ale pamiętam, że ok. 2015 r. pierwszą paletą bliską ideału pod względem formuły była druga czekoladka Too faced Semi Sweet Chocolate Bar, niestety już wycofana. Ta paleta biła na głowę wszystkie inne, na które był wtedy hype (Zoeva, MAC, Inglot). I kolorystyka Too faced jest bardzo dobra do codziennego makijażu. ABH np. niby też wypuszczała palety w brązach, różach, beżach, ale większości kolorów nie tknęłam.
-korektor Born This Way (chociaż dla mnie równie dobrym zamiennikiem jest Multitasker Rimmela, więc dzisiaj nie trzeba już sięgać do kosmetyków z wyższej półki, żeby mieć taką jakość)
- bronzer Chocolate Soleil, jeśli odpowiada ci któryś z odcieni
- róże Love Flush- bardzo trwałe. A imo trwałość jest najbardziej problemową stroną różów do policzków- są właśnie na promce
  • Odpowiedz
@Catit dzięki za info Mirabelko, akurat kliknęłam trzy rzeczy i sobie przetestuję, bo jeszcze nie miałam styczności z tą firmą ʕʔ btw dzisiaj zamiast rozświetlacza dokładają pełnowymiarowe Brow Wig
  • Odpowiedz