Wpis z mikrobloga

Mirabelki, na stronie Too faced jest dobra cebula. Niektóre kosmetyki są w atrakcyjnych wyprzedażowych cenach, do których dolicza się też -20% za zapisanie sie do newslettera, a od bodajże 180 zł dodają do zamówienia pełnowymiarowy rozświetlacz warty ok. 200 zł. Wysyłka jest darmowa.

W polskiej Sephorze jeden mini błyszczyk z tej serii kosztuje ponad 70 zł, tutaj są 3 za 108 zł.

#kosmetyki #mirabelkipolecajo #makijaz #cebuladeals
Pobierz Catit - Mirabelki, na stronie Too faced jest dobra cebula. Niektóre kosmetyki są w at...
źródło: comment_166498904797S1FxqYzO3eRHcDCe1lg8.jpg
  • 6
@fuechsinn:
- te błyszczyki powiększające usta z serii Maximum Plump są mega, naprawdę efekt jest wow
- Paletki są super- Born This Way (jest już nowa cieplejsza wersja, ale ja wolę tę pierwszą neutralną), kultowe Chocolate Bar i Sweet Peach (której Sephora wywindowała cenę do 315 zł, a ja na stronie zapłaciłam 112). Too faced jako pierwsza firma opracowała tak bezbłędną formułę cieni- nie są ani zbyt suche, ani zbyt mokre/kremowe,
@Catit dzięki za info Mirabelko, akurat kliknęłam trzy rzeczy i sobie przetestuję, bo jeszcze nie miałam styczności z tą firmą ʕʔ btw dzisiaj zamiast rozświetlacza dokładają pełnowymiarowe Brow Wig