Wpis z mikrobloga

W tym kraju pogaduszka na molo ma większą pewność prawną niż konstytucja xD


@LebronAntetokounmpo: bo pisowiec jak mowi tak zrobi i nie potrzeba do tego ani papirusa ni kałamaża. Mowil jarek ze bedzie budapeszt? Jest. Druga Turcja - no a jak, inflacja nam ją zwiastuje, nepotyzm i kolesiostwo? Tez jest.
I do tego wspaniały i niezastąpiony wyjątek potwierdzający regułę - czempion nad czempionami Sasin. Oni to wszystko rozgryźli skurczybyki, szachy 8D.
@LebronAntetokounmpo: to byla ustawka przeciez. Przeciez to zagranie polityczno strategiczne - pokazanie ze Pisuarom zalezy na zwyklych ludziach.

Kaczynski ma obstawe korona policji, morawiecki tez i reszta. Kazdy pod ochrona non stop a tu niby glapa na molo XD podaje reke jakiejs przypadkowej babie? XDD zagranie jak za komuny.

To jest szopka dla bydla.


@controll: Dokładnie, Kaczyński jeszcze w 86 to wymyślił i teraz rozgrywa opozycję bo to doskonały strateg.
@Porut: Im nie chodzi o to żeby inflacja była najwyższa, tylko po prostu celem jest wygrana w nadchodzących wyborach i jak to mówił Kaczyński "moja wizja jest warta poświęcenia gospodarki" więc będą sypać dodrukowywanymi pieniędzmi przez najbliższy rok. Oczywiście inflacja dewaluuje wszystkie plusy i ich to cieszy, ale to raczej skutek uboczny niż cel rządu sam w sobie.
to byla ustawka przeciez. Przeciez to zagranie polityczno strategiczne - pokazanie ze Pisuarom zalezy na zwyklych ludziach.

Kaczynski ma obstawe korona policji, morawiecki tez i reszta. Kazdy pod ochrona non stop a tu niby glapa na molo XD podaje reke jakiejs przypadkowej babie? XDD zagranie jak za komuny.

To jest szopka dla bydla.


@controll: To kobieta z AgroUnii. Czyli myślisz że AgroUnia to przystawka PiS?
@milymirek: xD po dzis dzien kompletnie anonimowa, zero informacji.
Ta akcja agrounia nie zyskala nic, caly film 100% skoncentrowania na glapie, filmik robi 100% benefitu glapie, agrounia ktora sama siebie osmiesza, pokazanie prostemu szarakowi ze glapa to 'tez czlowiek' i to na dodatek nie glupi.
@controll: No że w PiSowskiej szopce dla bydła uczestniczyła AgroUnia. Miałem na celu rzucić podejrzenie i obciążyć AgroUnię związkiem z PiS. Jeśli by to miała być ustawka w celu wsparcia PiS (tak jak napisałeś).

Nie wiem czy to byli PiSowcy, czy wrogowie PiSu, jeśli by uznawać twoje spojrzenie, to to są aktualni PiSowcy, i PiSowska przystawka.