Wpis z mikrobloga

Klasyka korwinizmu-mikkizmu. Lata kucy podłechtujących 'genialność' jkm wystrzeliło jego ego do rozmiarów Mt. Everestu. Ten człowiek naprawdę wierzy, że posiadał wiedzę na każdy temat. Co jeszcze nie byłoby takie złe, gdyby nie miał przemożnej potrzeby dzielenia się wykwitami chorej głowy z wszystkimi naokoło, najlepiej w takim arogancko-mędrkującym tonie.
  • Odpowiedz
@Kosmiczny_byk: Lepiej późno niż wcale, dotarło do mnie jaki jestem głupi i byłem głupi głosując na niego w wyborach do EU parę lat temu. Wstyd, ten człowiek to zwykły populista, idiota.
  • Odpowiedz
@Tenchu: Chwali się, że potrafisz dojść do tych wniosków. Wg. mnie dyskusja z jkm powinna zaczynać i kończyć się na przypomnieniu, że mówimy o człowieku, który twierdził, że wynalazł wślizg, przegrał wybory bo TV nadawała przekazy subliminalne-podprogowe, na Grenlandii rosły cytryny, a do zostania potentatem w branży gastronomicznej wystarczy rynienka i paróweczki itd.
  • Odpowiedz
Najlepsze jest to ,ze to nawet nie był czołg, a ale bwp. I taki jest poziom wiedzy i rozkmin Korwina także na inne tematy. To szarlatan sypiący anegdotami i przemyśleniami z 4 liter na które nabierali się latami głownie ludzie o małej jeszcze wiedzy czyli młodzi. No jednak przy okazji tej wojny sporo osób przejrzało na oczy.


@szurszur: Dokładnie, to jest to samo co u Cejrowskiego albo Kolonki. Jak masz 15
  • Odpowiedz
@Kosmiczny_byk: Żołnierz umarł na wojnie od postrzału z karabinu, to tylko dowód na poparcie mojej tezy, że na wojnie piechota jest już zbędna, byle watażka w Afrykańskiej chatce z gówna ma broń, by zabić takiego żołnierza.
  • Odpowiedz