Wpis z mikrobloga

Czym jest wooconmerce?
i czym to sie rozni od wordpress?

Przeczytalem w google ze wtyczka do Wordpressa, ale zastanawiam sie na czym ona polega, ze np. ze jest jakby czyms osobnym niz w wordpress, bo w jednej z ofert stazy na ktory aolikowalem do obowiazkow nalezy zarzadzanie stronami woocommerce

Mozna sie tego szybko nauczyc?
Nawiasem mowiac majac dzisiaj rozmowe wydawalo mi sie ze rozmawiam z inną firmą niz ta z ktirą fakrycznie rozmawialem, bo miaky podobne nazwy i pomieszlaem, więc na pytanie o woocommerce(pierwszy raz slyszalem) myslalem ze mu sie przelyszalo i zapytal o e-commerce, dlatego powiedziakem ze znam podstawy, a nie wiem nawet co to jest :P

#wordpressa #infornatyka
  • 6
@essos: Jezu obyś pisał to z telefonu to wybaczę te błędy xd Weź zresetuj słownik bo co Ty #!$%@? to nieporozumienie. Xd W tym pracy nigdy nie znajdziesz. Xd
@ftth: Z telefonu pislaem. Jakos ciezko mi sie pisze bez błędow, jak pisze na szybko i nie sprawdze calego tekstu, to zawsze są. A teraz w nocy jeszcze niedowidze
@essos: też tak mam Mirek/Mirka (: tak tylko chciałem przedrzeźniać:) sorry, miłej nocy, ale trochę zwracaj uwagę. Naucz się pisać bez patrzenia na "ekran" klawiatury. Telefony aktualnie mają spoko słownik nie musisz wypatrywać w klawiaturę ekranowa swojego telefonu, weź spróbuj, zobaczysz jakie to spoko. Wiadomo czasami trzeba kliknąć w jakiś punkt np. W dla odniesienia klawiatury/miesjca w którym możesz zacząć. :)