Wpis z mikrobloga

Dobra, uporządkujmy to:
Wentyl był dzbanem jakiego hotel Paradise nie widział i zamiast dotrzymać tradycji, to jego #!$%@? nie postępowało, przepoczwarzył się natomiast w postać przypominającą Yorka - niby pies, a jednak nie, #!$%@? gdy szczeka, wydaje mu się że wszystko może, ale i tak pogłaszczesz jak podejdzie merdając ogonkiem.
Monika natomiast, zaczęła od kija w dupie i trafnej ksywy - Mimoza, bo jednak ego trochę wywindowane. No a z czasem wyluzowała i stało się jasne że ma podstawy by się cenić.

I przyszła jakaś siksa (podobno) i cofnęła wentyla w rozwoju a Moni podkopała pewność siebie.

Żeby nie było - nie podchodzę do tego tak zerojedynkowo, bo uważam że Magda np. Markowi nie zrobiła takiej krzywdy jaką on wszystkim wmawia. Po prostu im nie pykło i nie uważam żeby ona była w tym nieuczciwa.

No a z Moniką trochę jej się odkleiło. Bo ewidentnie to jej podłożyła nogę na ostatniej prostej przed rajskim. Tym gorzej że sugerowała że uderza do Dawida.

Rozumiem że Monia ma żal, ale też za bardzo chyba się uniosła. I chyba więcej miała prawo oczekiwać od Grzesia niż od Magdy.

Markowi w ogóle odjechał peron z tym wypominaniem Magdzie (za jej plecami, oczywiście) że jest łatwa.
Mi to śmierdzi zazdrością że to nie jemu dała...

Hance dupa się pali co pogłębia jej dwubiegunowość. Ona jest totalnie niestabilna. To aż boli gdy zaczyna się jej huśtawka.

Nie wiem czego chce Anastazja. Z jednej strony rozumiem że męczą ją naciski Dawida, z drugiej to nie rozumiem co ona robi w tym programie skoro nawet się nie bawi...

Dawid chce miłości z wyboru. Pierwszego.
Monia chce miłości z wyboru. Pierwszego.
Są razem w parze.
Niech sobie spojrzą głęboko w oczy i będą szczęśliwi.

Dwie nowe których imion nie zapamiętałam nawet są kompletnie bezbarwne.

#hotelparadise
  • 10
@natalle: Dla mnie Hanka to w ogóle zeszła na drugi plan, ale rozumiem jak bardzo stara się trzymać poziom i ile ją to musi kosztować by oglądać codziennie jak ten pajac pajacuje do Klaudii, ja bym chyba nie dała rady, wywieźli by mnie w kaftanie, także podziwiam + przebywając z nim ona nie ma nawet jak wyleczyć bólu po tym rozstaniu, #!$%@? to jak znęcanie się nad kimś, zrywasz z facetem
@yolllx33: właśnie oglądałam live gdzie Hanka mówiła Magdzie, że jak do wygrania będzie immunitet to po trupach ,żeby tylko zostać w programie , nawet na tydzień i powiedziała , że może stanęłaby za Mikołajem ...dlaczego akurat za nim ??
@ooopanie: no właśnie, kurcze, to jest hardkorowo seksistowskie. Bo Marek ją masował i ja to odbieram tak że inicjatywa była po jego stronie.
Magda ewidentnie lubi być adorowana. #!$%@?ąc od tego że to maskowanie kompleksów, to nie podoba mi się że, jak to ujął Marek "to świadczy o dziewczynie".
To świadczy o nich obojgu! I to niekoniecznie źle.
Jakkolwiek nie podzielam "luzu" w podejściu do seksu, tak staram się nie oceniać.