Wpis z mikrobloga

No elo, dzisiaj wychowawca w 4 klasie do ktorej uczeszcza moja mloda, przeprowadzal cwiczenia z chowania sie pod lawkami, poniewaz 'sytuacja za wschodnia granica jest napieta i mozliwe jest uzycie broni jadrowej', co wytlumaczyl w e-dzienniczku xD
Oni dostaja taki prikaz z gory, czy sami wymyslaja? Moze powinienem sie dowiedziec od dyrektora? xD
#ukraina #wojna #szkola
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hesuss: chowanie się pod ławką ma ochronić przed atomem? W jakim sensie...chłop grubo odleciał i niepotrzebnie stresuje dzieci...ja bym mu coś powiedział.
  • Odpowiedz
@hesuss: Elo, ja jestem w drugiej klasie i nam kazali ćwiczyć wchodzenie na ławki , bo podobno będzie jakieś tsunami od bomby i może być powódź. Nie wiem co pisali w dzienniczku bo nie gadam ze starymi bo się srają o wszystko za bardzo
  • Odpowiedz
@taktoto: Fakt faktem, gosc jest zaangazowany #!$%@?, od 25 lat jest nauczycielem, a to jest jego pierwsze wychowawstwo, pierwsza wywiadowka trwala 3,5 godziny i byly akcje typu 'niech kazdy rodzic opowie jakie jest jego dziecko'.
Moze chce dobrze, a moze chce zeby to wlasnie jego wychowankowie przetrwali atomowy holocaust xD
  • Odpowiedz
@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni pamiętam że na wypadek wybuchu atomówki, mieliśmy się położyć na ziemi najlepiej w zagłębieniu, albo przed jakimś czymś co nas osłoni, na brzuchu, z dłońmi na głowie i zamkniętymi oczami. I jeśli przeżyjemy to potem sp....lać jak najdalej w przeciwnym kierunku xD
  • Odpowiedz
@hesuss: Może beka, ale uważam, że jakieś ćwiczenia co raz powinny być. Jak znam życie, cokolwiek by się działo to standardowo nikt nie wie co ma robić i ludzie zabijają się o własne nogi, nie wiadomo gdzie gaśnica, nie wiadomo dlaczego drzwi zamknięte, a klucz u Pani Krysi w bibliotece, nikt z personelu nie wie gdzie zawory od gazu/wody czy główny wyłącznik prądu. Ech. Tak #!$%@? niestety jest a beka
  • Odpowiedz
gosc jest zaangazowany #!$%@?, od 25 lat jest nauczycielem,


@hesuss: no to pewnie raz że chłop przejęty rolą a dwa przypomniał sobie dawne czasy gdy szkoła uczyła takich zachowań i rzeczy. Sam pamiętam że jak byłem w podstawówce to najstarsze klasy miały jeszcze lekcje strzelania które robił im WFista. W moim przypadku czegokolwiek dowiedziałem się dopiero w liceum na zajęciach z PO (przysposobienie obronne). Teraz google mi mówią że PO
  • Odpowiedz