Wpis z mikrobloga

Mireczki z #gielda #kghm jest #afera (jak codziennie w sumie)

tl;dr


Jestem szczątkowym akcjonariuszem KGHM, bo to firma ze świetlaną przyszłością, która urośnie większa niż Tesla. Skąd to wiem? Bredzę. Oczywiście #!$%@? się znam na inwestowaniu ale już to sprawia, że dostaję komunikaty dla inwestorów.
Story:
Dostałam komunikat, że KGHM, którego głównym udziałowcem jest skarb państwa, ma mieć nowego członka zarządu. Kandydata zaproponawał jeden z akcjonariuszy, PZU, którego głównym udziałowcem jest skarb państwa. Ok, ktoś musi. Zaproponowali pana Marka Wojtków.
Pan Marek jest zastępcą dyrektora w dolnośląskim oddziale Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Państwowa, he he, posadka ale ambicje sięgają dalej, więc pan Marek na LinkedInie ma status "#opentowork". Do ARMiRu dołączył w 2016 roku, kiedy prezesem był skądinąd znany Daniel Obajtek. Wcześniej obił się o różne miejsca, a ostatnia jego posada to kierownik działu logistyki w Leroy Merlin. Nie Leroy Merlin Global. Nawet nie Leroy Merlin Poland. Jeden sklep Leroy Merlin w Legnicy - pan Marek pilnował, żeby był porządek na magazynie.
Jeśli chodzi o wykształcenie pana Marka, to skończył cybernetykę... w 1986 roku. Później, już w ARMiRze zrobił podyplomówkę z BHP. No ale nie zostaje się członkiem KGHM, dużej spółki surowcowej, mając kompetencje jedynie z BHP i kart perforowanych, prawda? No oczywiście! W zeszłym roku pan Marek zdobył tytuł MBA z wynikiem bardzo dobrym. Screenshoty w bonusie w komentarzach.
Ergo 1: nie trzeba zaliczać przedmiotów, na koniec jest test jednokrotnego wyboru.
Ergo 2: nie trzeba chodzić na zajęcia, dostaje się dostęp do filmików.
Ergo 3: chyba zapiszę się na tę uczelnię.

I tak to się kręci w tym kraju z gówna i patyków. A poniżej pan Marek we własnej osobie. Czuję, że moje pieniądze są w dobrych rękach.

#polityka #krajzdykty #heheszki #studbaza
nvrmnd - Mireczki z #giełda #kghm jest #afera (jak codziennie w sumie)

tl;dr 
SPO...

źródło: comment_1664906850VBtFSMEX39m91HNhCzFPUh.jpg

Pobierz
  • 9