Wpis z mikrobloga

Dobra, postanowiłem stawić czoła nieudanemu molochowi stworzonego przez memoriusa - przeznaczenie, forka global moda do gothic 2 noc kruka.

Ale uznałem, że SAM będę za pomocą kodów ustalał progres mojej postaci, 40 hp z początku zamieniłem na ludzkie 200 hp, siłe az na 50. Za dużo? Dopiero z takim poziomem zadaję obrażenia nawet ścierwojadowi, zamierzam skupić się na contencie, a nie torturze dla gracza.

#gothic #przeznaczenie
Pobierz Jarkendarion - Dobra, postanowiłem stawić czoła nieudanemu molochowi stworzonego prze...
źródło: comment_1664880364o0hgOspXv69S6uo5WR1Yrk.jpg
  • 11
@PuriPuriPrisna: Akurat to jest wina polskiej sceny modderskiej, twórcy przeznaczenia mają wysokie ego i każdą krytykę usuwali, zepsuli tego moda jak się tylko dało, zrobili z nim to co polscy modderzy z patchem do returninga 1.3.2, który sprawiał, że smoczy zębacz miał ponad 400 deffa i inne zabawne sytuacje, ŻEBY ZA ŁATWO NIE BYŁO MASZ BIĆ PO 5 DMG W MOBA W 5 ROZDZIALE xD
@PuriPuriPrisna: Może jeszcze złote wrota bym podpiął pod normalnego moda, wiadomo do kronik się nie umywa, ale to była mocno amatorska produkcja i ma już swoje lata, więc i tak wyszła nieźle ( moża poza durnym pomysłem by bezimienny wyjawił swoje imię XDD )
@PuriPuriPrisna: No ja wspominam dobrze jak grałem za dzieciaka, trudności większych nie miałem, za to pamiętam nasze dzieło modderskie mroczne tajemnice ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem co oni mieli w głowach robiąc moda, który na poziomie trudnym bez kodów był chyba nie do przejścia ( nie robiło się obrażeń pewnym mobom mając nawet te 300 siły )