Wpis z mikrobloga

Wbijasz do fabryki Tesla z kałachem i pasem szahida i mówisz, że pokojowo opuścisz fabrykę jeśli Elon przepisze prawo własności na Ciebie i nie będzie miał w przyszłości żadnych roszczeń, bo pracownicy wolą pracować dla Ciebie. Żeby potwierdzić, że ludzie wolą pracować dla Ciebie robisz w fabryce referendum, gdzie pod karabinem ludzie oddają głosy. Jak ktoś mówi, że woli Elona, to go odstrzelasz. Jak odstrzelisz wszystkich nieprzychylnych mówisz, że możesz zrobić glosowanie jeszcze raz pod nadzorem komisji w której sam zasiadasz. Jak Elon się nie zgodzi, to grozisz, że się detonujesz i wszyscy pracownicy zginą a fabryka zostanie rozdupcona w pył. Proste i logiczne.
#ukraina #rosja #wojna #tesla #elonmusk
amstaf01 - Wbijasz do fabryki Tesla z kałachem i pasem szahida i mówisz, że pokojowo ...

źródło: comment_1664877126R631sG4SSX8PKhcEkCcRJk.jpg

Pobierz
  • 31
Wydaje mi się, że Musk zdecydował się na takiego twitta, bo obecna wojna po prostu zagraża jego interesom. Fabryki z Ukrainy nie dostarczają komponentów, na Rosję mamy embargo, więc ciągle mamy przestoje z powodu braków części ze wschodu, a uruchomienie fabryk na zachodzie znacznie by podniosło koszty i wymagałoby dużych inwestycji.
Do tego problemy z cenami prądu negatywnie wpływają na sprzedaż aut elektrycznych (po sytuacji w Kalifornii).
Chłop po prostu chce pokoju,
@majk3l: ja napisałem, to co on napisał, tylko zmieniając państwa Ukraina/Rosja na Palestyna/Izrael i że Gaza i zachodni brzeg powinny zostać oddane Palestynie ( ͡° ͜ʖ ͡°) no nie pociągnął tematu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS. Co do twittów to jeszcze pisał wczoraj Musk coś takiego:
"Let’s try this then: the will of the people who live in the Donbas & Crimea should decide whether they’re part of Russia or Ukraine"

No to spytałem się, czy jakby mieszkańcy Teksasu chcieli zostać osobnym państwem, to czy jego zdaniem US nie powinna się wtrącać ¯\_(ツ)_/¯ Też cisza. Bo jakby przenieść temat do ich ogródka, to nagle by się okazało:
@amstaf01: skonczcie juz to żalosne memlanie jezorem, pomysly Muska to mainstream duzej czesci politykow, i mediow w USA.
Rozsądnie jest poddawac pewne rozwiązania pod debate, bezwzględu na rusofobię w niektorych panstwach i na niektorch portalach.
@markhausen: ile zakładów dostało po dupie jak wstrzymali transport ruskiego aluminium z Rygi , masakra rzeź producentów i firm transportowych bo konta poblokowane pieniędzy nie ma i ostatnimi czasy nie ma co z tamtad wozić , nie wiem jak to oceniać czy to koszta konieczne , czy strzały w kolana.
@dqdq1: Gigafactory Berlin energetycznie w 60% opiera się o gaz, wcześniej pochodzący właśnie z Rosji - według tego źródla (de) - Berliner-Kurier. W kwietniu przed wprowadzeniem embarga na gaz z ru informowano o możliwości wstrzymania produkcji Tesli w tej fabryce.