Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Poznałem moją dziewczynę (ona 18k, ja 24m) cztery miesiące temu, a 3 dni po naszej pierwszej randce byliśmy razem. Mieliśmy wiele wspólnego, słuchaliśmy podobnej muzyki i mieliśmy ten sam główny język miłości (dotyk). Spędziliśmy miesiąc widując się codziennie, a po tym miesiącu ona wyjechała za granicę do pracy i odwiedzić rodzinę. Wiedziałem o jej planach pracy za granicą, ale powiedziała mi, że to będzie tylko kilka miesięcy, a potem wróci. Teraz jest tam już trzeci miesiąc, nie chce wrócić przez co najmniej kolejne kilka miesięcy (bo chce zarabiać więcej niż tutaj, co rozumiem jako "pieniądze są ważniejsze od Ciebie"), a ja nie mogę do niej przyjechać, bo nie miałbym gdzie mieszkać (mieszka u siostry gdzie nie ma miejsca dla kolejnej osoby, a na wynajęcie czegokolwiek na kilka miesięcy mnie nie stać). Ostatnio powiedziała, że nie wie już czy jej na mnie zależy, że jest zagubiona i nie wie czego chce. Często też nie chce ze mną rozmawiać, bo mówi, że nie ma tak silnej potrzeby kontaktu ze mną jak ja z nią, jest zmęczona, jest hałas itp. Jestem bardzo zmęczony tym wszystkim i nie wiem co robić. Myślałem o tym, żebyśmy zrobili sobie przerwę w kontaktowaniu się, żeby wszystko przemyśleć i wrócić do tych spraw później, ale czy to nie będzie tylko odwlekanie nieuniknionego? Ponadto nie chcę czekać tych kilku miesięcy, bo naprawdę cierpię bez kontaktu fizycznego. Czuję się jak w pułapce i jedynym sensownym rozwiązaniem wydaje się być rozstanie, ale chciałbym wiedzieć, co polecilibyście zrobić w tej sytuacji?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #633b4b722ccbae2424f41c70
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 6