Wpis z mikrobloga

@lolingPL: nie no #!$%@? nie mogę jednak. Chyba, że się dogadali żeby zatrudnić "swojego" bo wiadomo problemy finansowe to jak nie będzie się płaciło wytrzyma dłużej. Z miłości do klubu. Będę kibicował, ale nie zrozumiem pewnych spraw jednak
  • Odpowiedz
@ZielonkaUno: na 90% wzięli go, bo to legenda, ma obowiązującą umowę z klubem, ma licencje oraz sztab jego drogi nie będzie. Opcja jest mimo wszystko rozsądna, i powinna być brana pod uwagę jeszcze w ekstraklasie. , zamiast Wuja. Jednak cienko widzę awans, no chyba że będzie paskudna gra, mega prosta piłka ale zdobycz PKT zgadzać się będzie to można wtedy wybaczyć. Ale i tak ma mój szacunek Radek Sobolewski, wziął ogromną
  • Odpowiedz
@lolingPL: @ZielonkaUno: oficjalnie jest 1 trenerem, nie TYMCZASOWYM. Jak jest w treści, umowa do 30.06.2023 roku, przy braku awansu rozwiązanie jej za porozumieniem stron, przy awansie przedłużenie i zaczyna sezon w ekstraklasie.
  • Odpowiedz
@Zi3L0nk4: chyba mimo wszystko nie straci na wizerunku tak bardzo jak Brzęczek. Sobol to jednak kawał zdrowia zostawił w Wiśle, a serca jeszcze więcej. Niech spokojnie pracuje, zaznaczam SPOKOJNIE bo póki co nic tu nie jest spójne
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ZielonkaUno: przecież jest tymczasowym, do końca czerwca ( ͡° ͜ʖ ͡°) obstawiałem że będzie do końca rundy ale widać trueschoolasy poszły w oszczędność i może to i dobrze
  • Odpowiedz
@ZielonkaUno: tak była, Sobol prowadził ale miało być zebranie i podjęte następne kroki. W skrócie, Sobol miał być tymczasowy, dopóki nie znajdą trenera ( powiedzmy przykładowo Mamrot), ale wizja, rozwój, finanse sprowadziły do dyskusji, w której Sobol został uznany za najlepsze rozwiązanie tej sytuacji i jego wybrali.
  • Odpowiedz