Wpis z mikrobloga

@GhostofChristmasPast: ona swoje poglądy przynosi do pracy, w biurze wisi flaga rosji z włączonymi terenami Ukrainy. Dam Ci przykład. Jeśli sędzia prowadzący sprawy cywilne jest jawnym rasistą i ma rozstrzygać w sprawie gdzie procesuje się biały z czarnym to jego bezstronność jest conajmniej wątpliwa.
Jak Nikolina dostanie do przetłumaczenia tekst o rosyjskim ludobójstwie na Ukrainie też można mieć uzasadnione podejrzenia, że nie będzie bezstronna!
  • Odpowiedz
@siepan: to nic nie da

Szanowni Państwo!

Otrzymałam dzisiaj informację o spotkaniu Małopolskiego Koła TEPIS – Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych. Kilka miesięcy temu wypisałam się z tej organizacji, jak i też siebie i swoją firmę ze WSZYSTKICH innych organizacji zawodowych i społecznych wspierających Ukrainę i/lub występujących w sposób pośredni bądź bezpośredni przeciwko operacji specjalnej na Ukrainie.

Bardzo proszę o nieidentyfikowanie mnie, jak i firmy „Rosyjski w Krakowie…” z jednostkami
  • Odpowiedz
@ipkis123: mylisz pimpusiu dobrowolne stowarzyszenia tłumaczy z Komisją Odpowiedzialności Zawodowej Tłumaczy Przysięgłych, która działa przy Ministerstwie Sprawiedliwości. Praca jako tłumacz przysięgły wiąże się ze zdaniem państwowego egzaminu, jest to osoba zaufania publicznego i jej pracę regulują przepisy prawne.
  • Odpowiedz