Wpis z mikrobloga

@whiterose85: jak najbardziej masz racje, tylko jest tu taka jedna wsza, która już dosc długo tu obcuje i wszystkim wmawia swoje racje, a to ten #!$%@?, a to tamta #!$%@?, a spróbuj się z nią nie zgodzić, podać konkretne argumenty to cię zwyzywa bez podstawy zamiast dyskutować. Już ostatnio próbowała wkręcić innym, ze wszyscy na świecie są bi seksualni, tylko gdy zaczęły padac konkretne argumenty, to wyszło, ze wiedzę czerpie z
@MoccaC: w którym momencie coś hejtowałem? Definiujesz inteligencje ludzi przez kolor i wiek? Uderz w stol a nożyce się odezwa…
Oj Hania, Hania spostrzegawcza jesteś. Tak,
Mój nick jest napisany zielona czcionka, to ma mnie obrażać czy co?( ͡° ͜ʖ ͡°) .
@GdziesTamChcem Ty masz jakiś problem z percepcją? Przed chwilą napisałeś "wsza", kilka godzin temu pisałeś do Opportunist żeby #!$%@?ła ze skanerem w Amazonie, " Identycznie #!$%@?ęte ", naprawde nie chce mi się skanować Twoich wypowiedzi bo rzyg. A teraz pytasz w którym momencie hejtowałeś? xD
Co złego w #!$%@? ze skanerem w Amazonie? Żadna praca nie hańbi, a koleżanka przecież pracuje na magazynie, wiec chyba jej nie obraziłem, a raczej doradziłem żeby nie odbiegała od normy. Nie rozumiem twojej frustracji i chyba nie chce. gnij sobie z ta złością, nie będę twoim słupem do wylewania emocji :)
@GdziesTamChcem ja też kończę z Tobą dyskusję, bo mentalna podstawówka "nasram na kogoś a potem powiem że ktoś to źle interpretuje". Rozumiem że do innych cytatów się nie odniesiesz? Skończylam z chłopaczkami jak Ty jak miałam 13 lat, ale niestety wciąż spotykamy ich w internecie ()