Wpis z mikrobloga

Cos za duzo tych informacji o broni atomowej. zaczyna mnie to martwic bo schemat jest taki sam jak przy ostatnich wydarzeniach. Czyli spam o danym zjawisku i jego wysmiewanie a co za tym idzie przyzwyczajenie, a potem nagle sie okazuje, ze ma to miejsce i wszyscy zdziwieni. Tak bylo z wirusem. Najpierw kazdy sie smial ze hehe jak to paszport polsatu do knajpy i cyk potem sie odbijalismy. To samo z kryzysem energetycznym. Heheszki o pgg i pisie a nagle wegiel 4k za tone. Potem heheszki z wojny ze putin pi**a, ze chiny kazaly mu zaczac po olimpiadzie a tu nagle pyk i mamy tragedie na ukrainie, na szczescie jada z kacapia jak z workiem gowna. Eh...niech to sie juz skonczy i ten ch*j kremlowski wykopnie z butow...
#wojna #ukraina #rosja
  • 10
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: w Lyman było jakieś 5k ruskich
czyli w miarę upakowane
gdyby tam zrzucić (na miasto) taktyczną nuklearną to wyłączono by z walki na zawsze jakieś 1000 - 2000, ale też bez kozery zaryzykowałbym że mniej niż 500. No i terenu nikt by nie przejmował, więc do niczego by się nie przydał.
Więc żeby zrobić jakąś prawdziwą różnicę na frontach trzeba by zrzucić jakieś 100-200 taktycznych.
Rosja wtedy byłaby izolowana bardziej
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: atom atom atom!1!!!! Bomba robi duże BUM. Aaaa czemu się nie boicie ?!?!?

Onuce dajcie już sobie spokój z tym atomem, bo my tu wszyscy wiemy, że jedyny atom, który się pojawi to atomowy kleks w gaciach putlera, kiedy Ukraińcy wyzwolą wszystkie swoje ziemie.
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko Póki Rosja szła do przodu, powoli ale szła to straszenie nukami było niepotrzebne, Rosja zaczęła przegrywać to normalne zjawisko że przegrywając mogą próbować straszeniem atomem bo tylko ta po mobilizacji im została
  • Odpowiedz